Летување на Црно море во Царево - Семеен хотел Four Seasons

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба или студио во јули и август во семеен хотел Four Seasons, ЦаревоСемеен хотел Four Seasons е нов, комфорен хотел во центарот на Царево, лоциран на само  700 метри од плажите на Црното море. Во непосредна близина на хотелот се наоѓаат ресторани, продавници, игралишта, кои ги има многу во јужното црноморско туристичко гратче.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1296 денари (21 €)
Вип Ваучерот е за две лица и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 31 јули

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Бесплатен Wi fi
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
Вип Ваучерот е за две лица и едно дете до 11.99 год. и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 31 јули

 • Едно ноќевање во студио
 • Бесплатен Wi fi
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1517 денари (24 €)
Вип Ваучерот е за две лица и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 21 август

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Бесплатен Wi fi
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1959 денари (32 €)
Вип Ваучерот е за две лица и едно дете до 11.99 год. и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 21 август

 • Едно ноќевање во студио
 • Бесплатен Wi fi
 • Паркинг

Хотелот располага со 4 стандардни двокреветни соби, 5 студиа и 1 мезонет. Собите се опремени со LED телевизори со кабловска телевизија, бесплатен интернет, мини бар, клима уред и електричен бокал. Во секое студио има и дополнителен двосед, кој дава можност за сместување на семејства со деца.

За удобноста на гостите се достапни и следниве услуги: трансфер, будење по нарачка, багажен простор, пегла со маса за пеглање, сеф.

Туристичкото гратче Царево се наоѓа на мал живописен полуостров брегот на Црното море, на околу 70 км јужно од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Максимален капацитет на двојната соба - двајца возрасни.
 • Студиото располага со дополнителен кревет.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 21 август 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 887/36 51 65.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/36 51 65.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Four Seasons

гр. Царево, Р. Бугарија
ул. Хан Аспарух 40
Тел: +359 ****** 
Email: 
[email protected]
Facebook: Four Seasons

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од Семеен хотел Four Seasons!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2016 до 21.08.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.