Летување во Черноморец - Хотел Черноморец

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел ЧерноморецНовоотворениот во 2017 год. Хотел Черноморец е е целосно реновиран и се наоѓа во црноморското туристичко гратче Черноморец. Лоциран е на 400 метри од кампингот Черноморец и на 750 метри од градската плажа, како и на 1500 метри до една од најпознатите плажи на Црно море – плажата Градина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 853 денари (14 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи за периодот од 06 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Употреба на чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Детско игралиште
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 629 денари (10 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи за периодот од 
26 август до 25 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Употреба на чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Детско игралиште
 • Интернет
 • Паркинг

Хотелот располага вкупно со 36 соби. Од нив 4 двокреветни соби (за двајца возрасни), 26 двокреветни соби со дополнителен кревет (максимално сместување тројца возрасни) и 6 апартмани (2 основни легла и софа на растегнување - максимално сместување четворица возрасни).

Хотел Черноморец располага со базен со димензии 14м на 6м со детска секција. Исто така има и џакузи, лежалки и чадори на базенот и детско игралиште.

Во хотелот има ресторан, бар, Wi fi интернет и паркинг.

Черноморец се наоѓа на 24 километри југоисточно од градот Бургас на јужниот брег на големиот Бургаски залив, лоциран на мал залив на Црно море.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 5 € на вечер на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 06 јули до 25 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 882/21 49 20 (од понеделник до петок од 09 до 18ч., Сабота од 10 до 14ч.).
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Черноморец

гр. Черноморец, Р. Бугарија
ул. Братислава 8
Тел: +359 ****** (од понеделник до петок од 09 до 18ч., сабота од 10 до 14ч.)
Email: 
[email protected]

ВИП Понудата за Цено море 2017 е обезбедена од Хотел Черноморец!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.07.2017 до 25.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.