Летување за двајца на Црно море во Лозенец - Хотел "Атива" ,Лозенец

Тридневен пакет за двајца со појадок и и вечера во хотел Атива, ЛозенецПријатната атмосфера и добрата услуга на хотелот АТИВА Ви гарантира спокоен одмор и релаксација.
Верувајте ни и ќе го направиме вашето лето незаборавно.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7246 денари (117 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:
(важи за периодот од 13 до 30 септември)

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Надворешен базен
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8848 денари (143 €)
ВИП ваучерот е за 
ДВАЈЦА и вклучува:
(важи за периодот од 29 август до 12 септември)

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Надворешен базен
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9638 денари (156 €)
ВИП ваучерот е за 
ДВАЈЦА и вклучува:
(важи за периодот од 10 јули до 28 август)

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Надворешен базен
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8374 денари (136 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:
(важи за периодот од 19 јуни до 09 јули)

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Надворешен базен
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

Хотел Атива се наоѓа во живописното село Лозенец, на брегот на Црно море околу 60 км. од Бургас во подножјето на планината Странџа.
Хотелот е 60 метри од плажа со кристално чиста вода, фин песок и многу сончеви зраци. Таа се наоѓа во тивка и мирна област на улица погодна за паркирање. Собите се со панорама кон морето.

Ресторанот со летна градина нуди пријатна атмосфера, добра услуга и кулинарски задоволства.

Хотелот располага со лоби бар, базен и цветна градина. Центарот е на само 150 м. од хотелот.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за двајца возрасни.
 • Деца до 3 се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 11,99 години плаќаат  36 €.
 • За дете над 12-годишна возраст или за трето возрасно лице се купува целосен ваучер и сместувањето е во трокреветна просторија.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 59 045 011, +359 896 877 945, +359 898 547 498.
 • Откако сте го купиле ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот по телефон: +359 59 045 011, +359 896 877 945, +359 898 547 498.
 • Валидност на ваучерот од 19 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Атива" ,Лозенец

Общ. Царево
К.к. Лозенец, Р. Бугарија
Тел: +******
Моб: +******
Моб: +******
E-mail: [email protected]
Website: www.ativa.free.bg
Facebook: Хотел Атива

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Атива, Лозенец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.06.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.