Одмор на Црно море во Приморско - Хотел Спорт Палас**

Еднодневен пакет за целото семејство со појадок, ручек и вечера во хотел Спорт Палас**Хотел Спорт Палас 2 * се наоѓа во заливот меѓу градовите Приморско и Китен, во ММЦ Приморско. Плажата овде е со должина од речиси 2 км. , без многубројните туристи како во големите одморалишта. Бесплатно паркирање, чадор на плажа, игралиште за одбојка, кошаркарски терени. Атракции за деца: пејнтбол, градина со јажиња, ѕид за качување, стрелаштво, центар за уметност, климатизирана компјутерска сала со интернет.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61 €)
Вип ваучерот е за двaјца возрасни  и вклучува:

 • Ноќевање во соба за двајца
 • Еден појадок на шведска маса
 • Еден ручек на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Користење на базен
 • Чадор на плажа
 • Користење на детски атракции по график
 • Медицински услуги
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4266 денари (69 €)
Вип ваучерот е за
двaјца возрасни + едно дете или тројца возрасни и вклучува:

 • Ноќевање во соба за тројца
 • Еден појадок на шведска маса
 • Еден ручек на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Користење на базен
 • Чадор на плажа
 • Користење на детски атракции по график
 • Медицински услуги
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5214 денари (84 €)
Вип ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Ноќевање во апартман за четири лица
 • Еден појадок на шведска маса
 • Еден ручек на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Користење на базен
 • Чадор на плажа
 • Користење на детски атракции по график
 • Медицински услуги
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

* Исхрана: појадок, ручек и вечера на шведска маса во детски комплекс Хелиос (на 50 м. од комплексот) по график. Комплексот функционира како детски камп.

Сместување: во трокреветни соби и апартмани. Сите простории се со телевизор, фрижидер, клима уред. На територијата на комплексот има базен, кафе-бар, винарија, продавница за намирници и др. Исхрана: појадок, ручек и вечера на шведска маса во детски комплекс Хелиос (50м) по график. Комплексот функционира како детски камп. Сопствена амбуланта на територијата на комплексот, медицински кабинет со деноноќно дежурство на медицинско лице и лекови од прва потреба. Со дополнителна доплата можете да користите 3 тениски игралишта и SPA услуги во SPA центар Магнолија (на 100 м. од комплексот).

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Исхрана: појадок, ручек и вечера на шведска маса во детски комплекс Хелиос (на 50 м. од комплексот) по распоред. Комплексот функционира како детски камп.
 • Валидност на ваучер: од 09 јули до 19 август 2019 год.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 52/60 92 53 или на e-mail: [email protected].
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 52/60 92 53 или на e-mail: [email protected].
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Спорт Палас**

ММЦ Приморско, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.pgabg.com

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од ПГА Тур ЕООД, Варна!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.07.2019 до 19.08.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.