На Црно море во Несебар - Акротирија Бич

Тридневен пакет за сместување во студио или апартман+ користење на базен во Апартмански комплекс Акротирија Бич, НесебарАпартманскиот комплекс Акротирија се наоѓа помеѓу Равда и Несебар. Се наоѓа во прекрасен залив на брегот на Црно море на околу 1,5 километри од Несебар и Сончев брег, овој комплекс ќе ви понуди тивок и мирен летен одмор. Уживајте во величествениот поглед на морето што ќе го понуди нашето сместување. Посетете ги чистите плажи на само 10 метри од комплексот, почувствувајте го мирно и пријатно опкружување на тивкиот залив. Изберете го Вашето студио,  апартман или семејна соба и доживејте го задоволството да испиете кафе или пијалок восхитувајќи се на огромната морска шир која се открива се пред Вас. Во близина на комплексот постојат многу ресторани и супермаркети.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6257 денари (101 €)
Ваучерот е за до три лица и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 09 септември)

 • Три ноќевања во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8437 денари (136 €)
Ваучерот е за до четири лица + 1 дете и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 09 септември)

 • Три ноќевања во едноспален апартман (3+1) или семејна соба (4+1)
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4625 денари (75 €)
Ваучерот е за до три лица и вклучува:
(важи за сместување од 10 до 30 септември)

 • Три ноќевања во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТИ: 6257 денари (101 €)
Ваучерот е за до четири лица + 1 дете и вклучува:
(важи за сместување од 10 до 30 септември)

 • Три ноќевања во едноспален апартман (3+1) или семејна соба (4+1)
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

* Максимално сместување во студио: 3 возрасни
* Максимално сместување во апартман: 3 возрасни + 1 дете
* Максимално сместување во семејна соба: 4 возрасни + 1 дете

Општи информации за комплексот:
Комплексот располага со 24 студиа, 10 апартмани со една спална и 10 семејни соби.

Студио:
Студиата се со површина од 35 метри квадратни. Располагаат со кујнски катче, фрижидер, купатило со туш кабина, индивидуален клима уред, LED TV, кабловска телевизија, тераса со мебел, сушилник за облека. Сите студиа имаат поглед кон Црно море.

Апартман:
Апартманите имаат површина од 65 квадратни метри. располагаат со една спална, индивидуален клима уред (два клима уреди), дневна соба со софа, канапе и трпезариска маса, опремено кујнско катче, машина за перење, фрижидер, купатило со туш кабина, LED TV, кабловска телевизија, тераса со мебел, сушилник за облека. Сите апартмани имаат поглед кон Црно море.

Семејна соба:
Семејните соби се со површина од 55 квадратни метри. Располагаат со 2 одделни спални коишто ги сврзува врата помеѓу нив, два одделни купатила со бања, кујнско катче, индивидуален клима  (два клима уреди), фрижидер, LED TV, кабловска телевизија, тераса со мебел, сушилник за облека. Сите семејства соби имаат поглед кон Црно море.

Дополнителни информации:

 • 24-часовна рецепција во Шато Дел Марина
 • Пријавување од 14:00, нашуштање на просториите до 12:00.
 • Интернет - бесплатно
 • Паркинг - бесплатно
 • Домашни миленици - не се дозволени

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Објавената цена е за изнајмување просторија.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација : 0877 777 760 или e-mail: [email protected]
 •   По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате кодот  на ваучерот преку телефон: +359 877/777 760 или преку e-mail: [email protected]
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Акротирија Бич

Комплекс Акротирија Бич
Гр. Несебар
Tел: 
******
E-mail: [email protected]


ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот партнер - Апартмански комплекс Акротирија Бич, Несебар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.09.2018 до 30.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.