Летување на Црно море во Несебар - Хотел Стела

Еднодневен пакет со појадок в Хотел Стела, НесебарХотелот „Стела“ е убаво и пријатно место лоцирано во центарот на Несебар, na 150 метри од плажите на Црно море, на само 1 км од Сончев Брег и 500 метри од еден од најпознатите градови-музеи во светот - Стариот Несебар.

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1074 (17 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг (предмет на достапност)
 • Туристички данок и ДДВ

* Понудата е за едно лице, сместено во сите типови простории, со максимално сместување на редовни кревети. Двокреветна соба 2 (+1), студио 2 (+2), апартман 4 (+2).

Можност за доплата за:
- ручек  4 € за возрасен / 1.5 € за дете
- вечера 6 € за возрасен / 4 € за дете

На располагање на гостите се 4 апартмани,8 студиа и 12 двокреветни соби, сите простории се комбинација на комфор и удобност. Сите се луксузно опремени, имаат кабловска телевизија, фрижидер, клима уред, бесплатен безжичен интернет, бања / тоалет, тераса.
Студијата располагаат со кујна, микробранова и софа кревет.
Апартмани се со една спална соба: Се состои од спална соба и дневна со кујна.
Хотелот Стела ви ги нуди следниве удобности:
Паркинг - до пополнување на капацитетот / за гости со подолг престој /, ресторан-градина со детско катче, сеф, бесплатен безжичен интернет, пеглање, перална, пристап за гости со инвалидитет, детско креветче за бебиња, мултимедија и друго.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Еден ваучер е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 12 години се сместуваат бесплатно и плаќаат дополнително на рецепцијата:
 • Деца до 12 години:
 • - сместувањето е бесплатно. Доплата за оброци на рецепцијата (по избор):
 • - појадок 2.5 € 
 • - вечера 4 
 • - ручек 3.5 
 • За трето возрасно лице - сместување во студио потребни се три ваучери.
 • За четврто возрасно лице - сместување во апартман потребни 4 ваучери.
 • Пријавување по 14:00 часот, одјавување до 12:00 часот.
 • Пред да набавите ваучер, направете истрага за бесплатни датуми по телефон: 0885/433 591 и 0887/434 858.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 885/433 591 и +359 887/434 858.
 • Валидност на ваучер: од 04 до 20 август 2020 година.
 • Во случај на откажување во рок од 7 дена пред датумот на пристигнување - хотелот задржува 30% од вредноста на резервацијата.
 • Во случај на непостапување на гостите на денот на сместување - хотелот задржува 100% од сумата.
 • По рано заминување на гостите, преостаната сума на резервацијата не се враќа.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Стела

Гр. Несебар, Р. Бугарија
Ул. " Отец Паисий" 37
Тел: +359 ******
Тел: +359 
******
Email: [email protected]
Facebook: /www.facebook.com/stela.hesebar

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Стела, Несебар!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.08.2020 до 20.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.