Нова година на Црно море во Обзор - Хотел Џемелли, Обзор

Новогодишни пакети во хотел Џемелли, ОбзорХотел Џемелли се наоѓа во градот Обзор, на брегот на Црно море. Градот Обзор е прекрасно место, еколошки чист регион, комбинација на море и планина, има најмногу прекрасни плажи во Бугарија. Обзор се наоѓа 70 км од Бургас.
Градот е многу блиску до најубавото одморалиште на Црното Море, Сончев Брег – на само 33 км.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1991 денар (32 €)
ВИП-ваучерот е за едно ливе и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Сауна
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2560 денари (41 €)
ВИП-ваучерот е за едно ливе и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Сауна
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3128 денари (50 €)
ВИП-ваучерот е за едно ливе и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Сауна
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

Хотел Џемелли има 10 двокреветни соби и 3 апартмани, сите опремени со клима уред, ТВ, мини бар, тераса и бања. Апартманите исто така имаат клима уред, телевизор, мини бар, спалня и дневна соба, големи балкони со прекрасна глетка кон Црно море.

На располагање на гостите има лоби бар, интернет, сателитска ТВ.

Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море и на 100 метри од центарот на градот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Деца до 2.99 години се сместуваат бесплатни. ж
 • За деца од 3 до 7 години се доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • За деца од 7 до 14 години се доплаќа 70% од цената за возрасен.
 • Сите доплати се вршат се на рецепција.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/63 61 26 или на e-mail [email protected]
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со на кодот на ваучерот на тел:0885/63 61 26 или на e-mail - [email protected]
 • Валидност на ваучерот: од 29 декември 2020г. до 02 јануари 2021 година.
 • Анулации на резервација - до 14 дена пред датата на сместувањето. По овој рок хотелот ја задржува сумата и средства не се рефундираат.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Џемелли, Обзор

гр. Обзор, ул. Странџа 10, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: http://jemelly.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел „Џемелли”

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2020 до 03.01.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.