Одмор на Црно море во Обзор - Хотел Џемелли, Обзор

Еднодневен пакет во хотел Џемелли, ОбзорХотел Џемелли се наоѓа во градот Обзор, на брегот на Црно море. Градот Обзор е прекрасно место, еколошки чист регион, комбинација на море и планина, има најмногу прекрасни плажи во Бугарија. Обзор се наоѓа 70 км од Бургас.
Градот е многу блиску до најубавото одморалиште на Црното Море, Сончев Брег – на само 33 км.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1296 денари (21 €)
ВИП-ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Сауна
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1517 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Сауна
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1770 денари (28 €)
ВИП-ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Сауна
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

Хотел Џемелли има 10 двокреветни соби и 3 апартмани, сите опремени со клима уред, ТВ, мини бар, тераса и бања. Апартманите исто така имаат клима уред, телевизор, мини бар, спалня и дневна соба, големи балкони со прекрасна глетка кон Црно море.

На располагање на гостите има лоби бар, интернет, сателитска ТВ.

Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море и на 100 метри од центарот на градот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Сите доплати се вршат се на рецепција.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/63 61 26 или на e-mail [email protected].
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со на кодот на ваучерот на тел:0885/63 61 26 или на e-mail - [email protected].
 • Валидност на ваучерот: од 04 jaнуари до 01 јуни 2022 година.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Џемелли, Обзор

гр. Обзор, ул. Странџа 10, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: http://jemelly.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел „Џемелли”

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.01.2022 до 01.06.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.