Нова година во Банско - Хотел Олимп, Банско

Двoдневен или тридневен пакет со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Двoдневен или тридневен пакет со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Изберете пакет

Дводневен пакет во двокреветна економична соба со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Цена: 7774 ден.
Купете

Дводневен пакет во двокреветна стандардна соба со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Цена: 8121 ден.
Купете

Тридневен пакет во двокреветна економична соба со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Цена: 9512 ден.
Купете

Тридневен пакет во двокреветна стандардна соба со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Цена: 10049 ден.
Купете
Валидност 30.12.2021 - 03.01.2022
Цена на човек/ден 3349.6 - 3886.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 5 до 11.99 год. се доплаќа 75 .
 • Трет возрасен на дополнителен кревет доплаќа 125 € на вечер.
 • На рецепција ЗАДОЛЖИТЕЛНО се предоставува испечатен ваучер на хартија.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучерот: од 30 декември 2021 г. до 03 јануари 2022 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 749/88 091, +359 879/12 64 45.
 • Видете ги сите Општи услови.

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. " Цар Симеон " № 1
Tел.: +359 749/ 88 091
Тел.: +359 879/ 12 64 45

E-mail: [email protected]
Website: hotel-olymp.net/bg/

ВИП Понудата е обезбдена од Хотел Олимп, Банско

Двoдневен или тридневен пакет со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Изберете пакет

Дводневен пакет во двокреветна економична соба со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Цена: 7774 ден.
Купете

Дводневен пакет во двокреветна стандардна соба со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Цена: 8121 ден.
Купете

Тридневен пакет во двокреветна економична соба со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Цена: 9512 ден.
Купете

Тридневен пакет во двокреветна стандардна соба со појадоци+ празнична Новогодишна вечера во хотел Олимп, Банско

Цена: 10049 ден.
Купете
Валидност 30.12.2021 - 03.01.2022
Цена на човек/ден 3349.6 - 3886.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 5 до 11.99 год. се доплаќа 75 .
 • Трет возрасен на дополнителен кревет доплаќа 125 € на вечер.
 • На рецепција ЗАДОЛЖИТЕЛНО се предоставува испечатен ваучер на хартија.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучерот: од 30 декември 2021 г. до 03 јануари 2022 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 749/88 091, +359 879/12 64 45.
 • Видете ги сите Општи услови.

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. " Цар Симеон " № 1
Tел.: +359 749/ 88 091
Тел.: +359 879/ 12 64 45

E-mail: [email protected]
Website: hotel-olymp.net/bg/

ВИП Понудата е обезбдена од Хотел Олимп, Банско

Лоциран на самиот почеток на Банско, хотелот Олимп може да ви биде првиот впечаток со гостопримството на прекрасниот град во пазувите на планината Пирин. Со своите неверојатни убавини и услови, градот ги поздравува своите гости во сите сезони во годината - одморот во Банско и во зимата и летото имаат шарм. Иако се наоѓа во потивок дел, хотелот е на само 2 километри од ски-лифтовите и на 5 минути пешачење од центарот на градот.

ДВОДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП Цена: 7774 денари (126 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна економична соба
 • Два појадоци
 • Една празнична Новогодишна вечера на 31.12
 • Користење на џакузи, сауна и парна бања
 • Користење на фитнес
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг

ДВОДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП Цена: 8121 денари (132 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Два појадоци
 • Една празнична Новогодишна вечера на 31.12
 • Користење на џакузи, сауна и парна бања
 • Користење на фитнес
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП Цена: 9512 денари (154 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна економична соба
 • Три појадоци
 • Една празнична Новогодишна вечера на 31.12
 • Користење на џакузи, сауна и парна бања
 • Користење на фитнес
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП Цена: 10049 денари (163 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Три појадоци
 • Една празнична Новогодишна вечера на 31.12
 • Користење на џакузи, сауна и парна бања
 • Користење на фитнес
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг

Хотелот се состои од две згради поврзани со едни со други, кои вклучуваат 30 двокреветни соби, 4 апартмани и 2 мезонети, нудејќи незаборавна атмосфера, спокојство, удобност и комфор.
Хотелот има голема летна градина со многу зеленило, каде што можете да уживате во релаксирачки одмор во текот на денот. На располагање на нашите гости е нашиот надворешен базен со посебен детски сектор. Совршено место за опуштање на сонце со освежителен пијалок! Летниот бар нуди широк спектар на топли и ладни пијалоци за сечиј вкус.
Покрај чистиот планински воздух, можете исто така да уживате во нашата надворешен скара, кадешто предлагаме традиционална балкански скара.
Во летната градината има детско катче, каде што вашите деца можат да се забавуваат додека престојувате кај нас.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 5 до 11.99 год. се доплаќа 75 .
 • Трет возрасен на дополнителен кревет доплаќа 125 € на вечер.
 • На рецепција ЗАДОЛЖИТЕЛНО се предоставува испечатен ваучер на хартија.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучерот: од 30 декември 2021 г. до 03 јануари 2022 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 749/88 091, +359 879/12 64 45.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Олимп, Банско

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. " Цар Симеон " № 1
Tел.: +359 749/ 88 091
Тел.: +359 879/ 12 64 45

E-mail: [email protected]
Website: hotel-olymp.net/bg/

ВИП Понудата е обезбдена од Хотел Олимп, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2021 до 03.01.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.