Зимски одмор во Пампорово - Green Life Family Apartments***

Пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***Green Life Pamporovo Family Apartments *** се наоѓа веднаш до скијачките патеки на живописното зимско одморалиште Пампорово. Со својот пријатен стил и атмосфера на домашна храна и услуга и со својата едукативна летна програма, хотелот стана омилено место на семејства кои бараат активен и едукативен одмор на чист воздух и исклучителни панорами на планината Родопи.

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2623 денари (42 €)
Важи за сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Два појадоци
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена опрема за скијање
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3918 денари (63 €)
Важи за сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Три појадоци
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена опрема за скијање
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3350 денари (54 €)
Важи за сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена опрема за скијање
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4961 денар (80 €)
Важи за сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена опрема за скијање
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години

Green Life Family Apartments*** се наоѓа во Пампорово и е отворен летото 2008 година. Нуди соодветно сместување за пријатели, семејства и сите оние кои сакаат да поминат прекрасен одмор на Родопите, меѓу зимзелени борови дрвја. Скијачката сезона започнува на крајот на декември и трае до март.

Green Life Family Apartments*** се наоѓа во јужниот дел на одморалиштето Пампорово. Комплексот има одлична локација и нуди неверојатен поглед на кулата на врвот Снежанка. Комплексот се наоѓа веднаш до првата станица на ски лифтот во одморалиштето, веднаш до скијачката патека. Локацијата на комплексот овозможува директен пристап до скијачката патека N7 (од Студенец до автобуската станица).

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при двојно сместување во студио.
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години.
 • Дете од 6 до 11,99 години сместено на дополнително легло во студио плаќа 12 € за ноќевање со појадок или 18 € на појадок и вечера.
 • За сместување на трето возрасно лице / лице над 11,99 години / се доплаќа 21 € за ноќевање со појадок или 33 € на појадок и вечера.
 • За сместување во апартман се доплаќа 5 € на ден.
 • Домашните миленици се прифаќаат со доплата од 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 28 јануари до 28 февруари 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 886 64 56 28.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Green Life Family Apartments***

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
A. Евридика Хилс,
Тел: +359 ******
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.greenliferesorts.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Green Life Family Apartments***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.01.2021 до 28.02.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.