Одмор во Пампорово - Green Life Family Apartments***

Дводневен пакет во студио или апартман во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Дводневен пакет во студио или апартман во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Изберете пакет

Дводневен пакет за двајца во студио во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 2781 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца во студио во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 4045 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца возрасни + две деца во апартман во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 4740 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца возрасни + две деца во апартман во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 6952 ден.
Купете
Валидност 21.01.2021 - 10.07.2021
Цена на човек/ден 695.2 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за изнајмување студио или апартман.
 • Валидност на ваучер: од 21 мај до 01 јули 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 886 64 56 28.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
A. Евридика Хилс,
Тел: +359 886 64 56 28
Тел: +359 
879 89 33 03
E-mail: [email protected]
Website: www.greenliferesorts.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Green Life Family Apartments***

Дводневен пакет во студио или апартман во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Изберете пакет

Дводневен пакет за двајца во студио во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 2781 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца во студио во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 4045 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца возрасни + две деца во апартман во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 4740 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца возрасни + две деца во апартман во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 6952 ден.
Купете
Валидност 21.01.2021 - 10.07.2021
Цена на човек/ден 695.2 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за изнајмување студио или апартман.
 • Валидност на ваучер: од 21 мај до 01 јули 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 886 64 56 28.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
A. Евридика Хилс,
Тел: +359 886 64 56 28
Тел: +359 
879 89 33 03
E-mail: [email protected]
Website: www.greenliferesorts.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Green Life Family Apartments***

Green Life Pamporovo Family Apartments *** се наоѓа веднаш до скијачките патеки на живописното зимско одморалиште Пампорово. Со својот пријатен стил и атмосфера на домашна храна и услуга и со својата едукативна летна програма, хотелот стана омилено место на семејства кои бараат активен и едукативен одмор на чист воздух и исклучителни панорами на планината Родопи.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2718 денари (44 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4045 денари (65 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА 
возрасни + две деца и вклучува:

 • Две ноќевања во апартман
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6952 денари (112 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА возрасни + две деца и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Green Life Family Apartments*** се наоѓа во Пампорово и е отворен летото 2008 година. Нуди соодветно сместување за пријатели, семејства и сите оние кои сакаат да поминат прекрасен одмор на Родопите, меѓу зимзелени борови дрвја. Скијачката сезона започнува на крајот на декември и трае до март.

Green Life Family Apartments*** се наоѓа во јужниот дел на одморалиштето Пампорово. Комплексот има одлична локација и нуди неверојатен поглед на кулата на врвот Снежанка. Комплексот се наоѓа веднаш до првата станица на ски лифтот во одморалиштето, веднаш до скијачката патека. Локацијата на комплексот овозможува директен пристап до скијачката патека N7 (од Студенец до автобуската станица).

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за изнајмување студио или апартман.
 • Валидност на ваучер: од 21 мај до 01 јули 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 886 64 56 28.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Green Life Family Apartments***

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
A. Евридика Хилс,
Тел: +359 886 64 56 28
Тел: +359 
879 89 33 03
E-mail: [email protected]
Website: www.greenliferesorts.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Green Life Family Apartments***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.01.2021 до 10.07.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.