All inclusive зимување во Пампорово - Хотел Пампорово****

Еднодневен пакет на база All inclusive + СПА во Хотел Пампорово*****Не големите, а најчесто малите детали го  разликуваат вистинскиот хотел со 5 ѕвездички од другите. Услуга со вистински топла насмевка и пред сè спокојно и учтиво внимание, што го предлагаме  на клиентите за време на престојот - ова е заштитниот знак на Хотел Пампорово.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 2452 денари (40 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
(Важи за периодот од 06 до 15 март)

 • Ноќевање во двокреветна соба без балкон
 • Исхрана на база All inclusive
 • Внатрешен базен
 • Фитнес
 • Сауна
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Ски градеробер / ограничени количини /
 • Wi Fi интернет на територијата на целиот хотел
 • Транспорт до почетна станица на жичарница
 • Паркинг (ограничен број места)
 • Детско катче
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 2578 денари (42 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
(Важи за периодот од 06 до 15 март)

 • Ноќевање во двокреветна соба со балкон
 • Исхрана на база All inclusive
 • Внатрешен базен
 • Фитнес
 • Сауна
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Ски градеробер / ограничени количини /
 • Wi Fi интернет на територијата на целиот хотел
 • Транспорт до почетна станица на жичарница
 • Паркинг (ограничен број места)
 • Детско катче
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 3081 денар (50 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
(Важи за периодот од 03 до 20 февуари)

 • Ноќевање во двокреветна соба без балкон
 • Исхрана на база All inclusive
 • Внатрешен базен
 • Фитнес
 • Сауна
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Ски градеробер / ограничени количини /
 • Wi Fi интернет на територијата на целиот хотел
 • Транспорт до почетна станица на жичарница
 • Паркинг (ограничен број места)
 • Детско катче
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 3204 денари (52 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
(Важи за периодот од 03 до 20 февуари)

 • Ноќевање во двокреветна соба со балкон
 • Исхрана на база All inclusive
 • Внатрешен базен
 • Фитнес
 • Сауна
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Ски градеробер / ограничени количини /
 • Wi Fi интернет на територијата на целиот хотел
 • Транспорт до почетна станица на жичарница
 • Паркинг (ограничен број места)
 • Детско катче
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 2828 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
(Важи за периодот од 21 февуари до 05 март)

 • Ноќевање во двокреветна соба без балкон
 • Исхрана на база All inclusive
 • Внатрешен базен
 • Фитнес
 • Сауна
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Ски градеробер / ограничени количини /
 • Wi Fi интернет на територијата на целиот хотел
 • Транспорт до почетна станица на жичарница
 • Паркинг (ограничен број места)
 • Детско катче
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 2955 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
(Важи за периодот од 21 февуари до 05 март)

 • Ноќевање во двокреветна соба со балкон
 • Исхрана на база All inclusive
 • Внатрешен базен
 • Фитнес
 • Сауна
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Ски градеробер / ограничени количини /
 • Wi Fi интернет на територијата на целиот хотел
 • Транспорт до почетна станица на жичарница
 • Паркинг (ограничен број места)
 • Детско катче
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

Хотел Пампорово има 209 простории на седум спрата- 5 еднокреветни соби, 168 двокреветни соби, 30 апартмани, 5 луксузни апартмани и еден претседателски апартман со вкупно 540 легла.
Хотелот е дизајниран да ги задоволи различните вкусови и потреби. Базата е погодна за сместување на гости со поинаква цел на патувањето: рекреативен планински туризам, спортски туризам - скијање, забавен, културен, конгресен туризам.
Хотелот располага со:
Два луксузни ресторани со 320 места, со одлична услуга и врвна  кујна.
Комфорниот  лоби бар со камин  нуди огромна разновидност на коктели и слатки.
Ноќниот бар е со 60 седишта, а за музиката се грижи професионален DJ. Атрактивните бармени нудат одлична бар презентација, која ги импресионира дури и најпретенциозните  клиенти.
Во ирскиот паб со 65 седишта можете да послушате ирска музика и да уживате во одличната кујна и разновидноста на ирското пиво.
Салата за куглање нуди еден поинаков начин да го поминете попладнето забавувајќи се  со пријателите.
Трговскиот центар нуди автентични бугарски сувенири за спомен од пријатниот престој.
Во хотелот можат да ги користите  услугите на фризерски салон, детска соба, билијард, куглана, сала за тивки игри, интернет сала, бесплатен паркинг и конференциска сала со 200 места, опремена со мултимедија.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип ваучерoт е за еднo лице при сместени двајца возрасни во двокреветна соба и двокреветна соба без балкон. Максимален капацитет на двокреветна соба без балкон е 2+2 или 3+0, а на двокреветна соба со балкон- 2+1 или 3+0.
 • Дете од 0 до 3.99 г. во двокреветна соба се сместува бесплатно.
 • Дете до 11.99 г. на дополнително легло во двокреветна соба се сместува бесплатно.
 • Второ дете од 4 до 11.99 г. на дополнително легло во двокреветна соба користи 50% попуст.
 • Деца од 4 до 11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба користат 50% попуст од цената за возрасен.
 • Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба користи 20% попуст од цената за редовно легло.
 • Деца сместени со еден возрасен во двокреветна соба - двете деца уживаат 50% попуст од цената за возрасен.
 • Максимално сместување во двокреветна соба без балкон - 2 возрасни; во двокреветна соба со балкон - 2 возрасни и едно дете до 12 год. во студио - 2 возрасни + 2 деца  или тројца возрасни.
 • Рок за анулација на резервации:
 • За периодот од 06 до 15 март - 3 дена!
 • За периодот од 01.03 до 31.03 - 3 дена!
 • За периодот од 03 до 20 февуари - 7 дена!
 • При прекршување роковите за откази се наплаќа казна во износ од едно ноќевање.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 06 февруари до 15 март 2011 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: за резервации: +359 894 776 556; рецепција: +359 309/599 00.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Пампорово****

К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел. за резервации: +359 
******
Тел. рецепција +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelpamporovo

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Пампорово*****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.02.2021 до 15.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.