Нова година во Пампорово - Хотел Росица, Пампорово

Тридневен пакет со појадок и вечера + празнична новогодишна вечера во Хотел Росица, Пампорово - БугаријаХотел Росица е совршено место за сите кои бараат удобност и спокојство во своето патување или одмор. Хотелот е лоциран во одморалиштето Пампорово, во јужниот дел на комплексот, во близина на ски патеките Јазовира, Снежана и Студенец. Хотел Росица е опкружен со зимзелена гора, што Ви гарантира и спокоен престој меѓу прекрасната природа на планината.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 10428 денари (169 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во сите видови простории при максимална искористеност на редовните кревети
 • Три појадоци
 • Три вечери, од кои една празнична новогодишна вечера на 31.12.2019 г.
 • Бесплатен ски гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Бесплатно користење на безжичен интернет Wi-Fi
 • Паркинг

Хотел Росица нуди домашен комфор и сите модерни удобности, топло гостопримство и е одлична комбинација од идеална локација, модерни удобности и одлична услуга.

На сите наши гости гарантираме добра услуга, домашен комфор и удобна атмосфера! Локацијата на хотелот и услугите кои ги нуди се сигурен предуслов за вашиот пријатен престој!
На располагање во хотел Росица има сауна, џакузи, турска бања и најразлични масажи по ваш избор. Во снашиот софистициран ресторан со капацитет 50 места, љубителите на кулинарските искушенија ќе бидат фасцинирани од услуга, квалитет и пријатна атмосфера по најповолни цени.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Наведената цена е за едно лице за сместување во сите видови простории при максимална искористеност на редовните кревети.
 • Деца до 3.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 4 до 11.99 год. се доплаќа 50% од цената на пакетот на рецепција.
 • Лице над 12 год. или трет возрасен купува ваучер.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 888/ 31 65 75.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, како диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: 888/ 31 65 75.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2019 г. до 02 јануари 2020 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Росица, Пампорово

Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +******

Тел: +******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotel-rosica.net

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Росица, Пампорово

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2019 до 02.01.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.