СПА одмор во Паничиште - Хотел Планински езера, Паничиште

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, Паничиште

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, Паничиште

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, Паничиште

Цена: 1169 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, Паничиште

Цена: 1390 ден.
Купете
Валидност 31.07.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 1169.2 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Паничище
Купени 8 ваучери
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице во двокреветна соба, при максимална искоритеност на редовните кревети.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 6 години до 11.99 години се доплаќа на рецепцијата 50% од цената на ваучерот.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите дополнителни плаќања се прават на лице место во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 01 август до 30 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација пред да купите ваучер на телефон: +359 888/40 84 44.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на телефон: +359 888/40 84 44.
 • Видете ги сите Општи услови.

хотел Планински езера

Паничиште Р. Бугарија
Тел: +359 
888/ 40 84 44
Email: [email protected]
Website:www.rilatour.com

ВИП Понудата е обезбдена од хотел Планински езера, Паничиште!

 

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, Паничиште

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, Паничиште

Цена: 1169 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, Паничиште

Цена: 1390 ден.
Купете
Валидност 31.07.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 1169.2 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Паничище
Купени 8 ваучери
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице во двокреветна соба, при максимална искоритеност на редовните кревети.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 6 години до 11.99 години се доплаќа на рецепцијата 50% од цената на ваучерот.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите дополнителни плаќања се прават на лице место во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 01 август до 30 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација пред да купите ваучер на телефон: +359 888/40 84 44.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на телефон: +359 888/40 84 44.
 • Видете ги сите Општи услови.

хотел Планински езера

Паничиште Р. Бугарија
Тел: +359 
888/ 40 84 44
Email: [email protected]
Website:www.rilatour.com

ВИП Понудата е обезбдена од хотел Планински езера, Паничиште!

 

Во непосредна близина na седумте Рилски езера и спа балнеолошкото одморалиште Сапарева бања се наоѓа хотелот Планински езера. Ова место ви предлага одмор меѓу вековните зимзелени шуми и ливади. Хотел Планински езера ги нуди сите погодности за релаксирачки одмор во планините!

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 1169 денари (19 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за денови од недела до четврток)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера по тристепено мени
 • Сауна
 • Џакузи
 • Wi Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП Цена: 1390 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за денови од недела до четврток)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера по тристепено мени
 • Сауна
 • Џакузи
 • Wi Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СПА центарот се состои од:
парна бања;
сауна;
Џакузи.

Хотел планинско езера исто така има:
конференциска сала за 80 лица;
ски гардеробер;
ски-патека;
скара;
фудбалско игралиште.

Услови на понудата

 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице во двокреветна соба, при максимална искоритеност на редовните кревети.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 6 години до 11.99 години се доплаќа на рецепцијата 50% од цената на ваучерот.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите дополнителни плаќања се прават на лице место во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 01 август до 30 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација пред да купите ваучер на телефон: +359 888/40 84 44.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на телефон: +359 888/40 84 44.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Планински езера, Паничиште

хотел Планински езера

Паничиште Р. Бугарија
Тел: +359 
888/ 40 84 44
Email: [email protected]
Website:www.rilatour.com

ВИП Понудата е обезбдена од хотел Планински езера, Паничиште!

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.07.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.