Луксузен одмор на Пирин планина - Pirin Golf Hotel & SPA*****

Делничен и викенд пакет со појадок и вечера + СПА зона во Pirin Golf Hotel & SPA*****Комплексот Пирин Голф се наоѓа во прекрасната Разлошкa котлина. Лоциран  е на 10 км. од Разлог и на 15 км. од Банско.
"Пирин Голф" е привлечен комплекс сместен во падините на величествената Пирин Планина, во градот Разлог, во близина на градот Банско - едно од најпознатите и најдобрите места за скијање во Европа.
Комплексот нуди можност за комплетен одмор и пријатни доживувања. Овде можете да уживате во прекрасна природа, мир и тишина во комбинација со неверојатни глетки, кои се откриваат пред Вас.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2623 денари (88 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во Студио 4*
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на термална зона, внатрешен и надворешни базени, планинска сауна, инфрачервена сауна, хидротерапевтскаKneipp клупа, топол камен, ледена фонтана, топлотна клупа, лакониум, ароматна парна бања, тушеви
 • Заедничка лекција по голф за гостите (секоја среда и сабота од 17:00 со претходна резервација)
 • 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3097 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во СПА Студио 4*
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на термална зона, внатрешен и надворешни базени, планинска сауна, инфрачервена сауна, хидротерапевтскаKneipp клупа, топол камен, ледена фонтана, топлотна клупа, лакониум, ароматна парна бања, тушеви
 • Заедничка лекција по голф за гостите (секоја среда и сабота од 17:00 со претходна резервација)
 • 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3539 денари (57 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во соба Стандард 5*
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на термална зона, внатрешен и надворешни базени, планинска сауна, инфрачервена сауна, хидротерапевтскаKneipp клупа, топол камен, ледена фонтана, топлотна клупа, лакониум, ароматна парна бања, тушеви
 • Заедничка лекција по голф за гостите (секоја среда и сабота од 17:00 со претходна резервација)
 • 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 2907 денари (47 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во Студио 4*
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на термална зона, внатрешен и надворешни базени, планинска сауна, инфрачервена сауна, хидротерапевтскаKneipp клупа, топол камен, ледена фонтана, топлотна клупа, лакониум, ароматна парна бања, тушеви
 • Заедничка лекција по голф за гостите (секоја среда и сабота од 17:00 со претходна резервација)
 • 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 3444 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во СПА Студио 4*
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на термална зона, внатрешен и надворешни базени, планинска сауна, инфрачервена сауна, хидротерапевтскаKneipp клупа, топол камен, ледена фонтана, топлотна клупа, лакониум, ароматна парна бања, тушеви
 • Заедничка лекција по голф за гостите (секоја среда и сабота од 17:00 со претходна резервација)
 • 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 3934 денари (64 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во соба Стандард 5*
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на термална зона, внатрешен и надворешни базени, планинска сауна, инфрачервена сауна, хидротерапевтскаKneipp клупа, топол камен, ледена фонтана, топлотна клупа, лакониум, ароматна парна бања, тушеви
 • Заедничка лекција по голф за гостите (секоја среда и сабота од 17:00 со претходна резервација)
 • 9% ДДВ

Со својата софистицираност со пет ѕвездички и првокласни удобности, хотелот Пирин Голф и СПА е рај на спокојството во срцето на одморалиштето. Комбинација од алпски стил и мебел изработен од природни материјали, 71 прекрасно дизајнирани простории на хотелот ветуваат луксуз, удобност и елеганција. Во хотелот Пирин Голф и СПА имате се што ви треба за совршен престој.

Со осум различни ресторани во Пирин голф и кантри клуб, секој ден во неделата можете да проате локални јадења, медитеранска или грчка кујна, италијански јадења, азиски искушенија или европско мени. Продолжете ја вечерта во некој од нашите барови и дополнете го искуството со посета на Уметничката галерија, плажа на планина, натпревар по снукер или шопинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете од 0 до 6,99 години се сместува и се храни бесплатно.
 • Дете од 7 до 13,99 години сместено на редовен кревет, плаќа 50% од вредноста на пакетот.
 • Дете од 7 до 13,99 години сместено на дополнително легло, плаќа 35% од цената на пакетот.
 • Деца над 14 години и возрасни сместени на дополнително легло плаќаат 70% од цената на пакетот.
 • Во цените не е вклучена туристичка такса  во износ од 0,70 € по човек на ден.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција!
 • Валидност на ваучер: од 14 октомври до 30 ноември 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 882 810 222 и +359 882 810 225.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Pirin Golf Hotel & SPA*****

Разлог, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Тел: +******

Email: [email protected]
Website: www.piringolf.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Пирин Голф & Кънтри Клуб *****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.10.2021 до 30.11.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.