Во лето на планина во Пампорово - хотел Паисиј Хилендарски

Еднодневен пакет со појадок и вечера во хотел Паисиј Хилендарски, ПампоровоХотел "Паисиј Хилендарски" - Пампорово располага со сите капацитети да го оствари Вашиот комплетен одмор меѓу прекрасната природа. Удобноста се дополнува со внимателна услуга, разновидна кујна за гурмани и природните знаменитости во регионот. Овде можете да имате прекрасен индивидуалнен или одмор со пријателите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 885 денари (14 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Wi fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • ДДВ

За своите гости хотелот предлага сместување во пространи двокреветни соби, апартмани и студиа. Сите простории се со тераси и уникатна глетка кон врв Снежанка, висок 1926 метри и телевизиската кула која се наоѓа на врвот. Собите се модерно опремени и нудат кабловска телевизија, фрижидер, сопствена бања со туш кабина. Бесплатно користење на Wi-Fi безжичен интернет. Двокреветните соби и студиа се со можност за користење на дополнително легло- растеглива фотеља. Апартманите се состојат од спална и дневна соба, со можност за сместување до 4 лица.

Во менито на ресторанот акцентот се ставен на разновидноста на европска кујна, на специјални јадења, био производи и егзотични десерти, приготвени од искусни кулинари со креативен однос кон храната.

Специјална селекција сомашни и странски вина, комбинација од виртуозни вкусови и ароми.

Локацијата на хотелот предлага организирање на скара излети во живописните месности во регионот.

Родопското гостопримство и пријателска атмосфера, се гаранција да реализирате успешен креативен одмор и да се чувствувате спокојни и задоволни од Вашиот избор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 12 год. плаќаат 0 € на лице место на база ноќевање со појадок и вечера.
 • Валидност на ваучер: од 09 јули до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/99 95 57.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/99 95 57.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

хотел Паисиј Хилендарски

 

к.к Пампорово, Р. Бугарија
4870, обл.Смољан
Тел: +359 309/ 58020
Тел: +359 ******
Email: [email protected]
Website: utbpamporovo

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Паисиј Хилендарски, Пампорово!

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.07.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.