All Inclusive на Црно море во Приморско - Хотелски комплекс „Белица”

Дводневен или тридневен пакет за двајца на база All Inclusive во Хотелски Комплекс Белица, ПриморскоХотелски комплекс "Белица" се наоѓа во североисточниот дел на градот Приморско, во непосредна близина на познатата морска плажа со златен песок - "Перла". Хотелот е на пет спрата и е целосно реновиран, нуди комфор и одлични услови за одмор на семејства и млади од мај до октомври.
Туристичкото гратче Приморско е лоцирано во живописен залив на јужното крајбрежје на Црното Море. Се наоѓа на 56 километри од Бургас. Во близина се наоѓаа градот-музеј Созопол, познат по својата многувековна историја и уникатна архитектура.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4930 денари (80 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(важи за сместување од 09 до 22 септември) 

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive (појадок, ручек, попладневна ужина и  вечера/ бугарски алкохолни пијалоци, безалкохолни пијалоци)
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Надворешен фитнес
 • Мултифункционално игралиште
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 7394 денари (120 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(важи за сместување од 09 до 22 септември)

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive (појадок, ручек, попладневна ужина и  вечера/ бугарски алкохолни пијалоци, безалкохолни пијалоци)
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Надворешен фитнес
 • Мултифункционално игралиште
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6320 денари (102 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 08 септември)

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive (појадок, ручек, попладневна ужина и  вечера/ бугарски алкохолни пијалоци, безалкохолни пијалоци)
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Надворешен фитнес
 • Мултифункционално игралиште
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 9480 денари (154 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 08 септември)

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive (појадок, ручек, попладневна ужина и  вечера/ бугарски алкохолни пијалоци, безалкохолни пијалоци)
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Надворешен фитнес
 • Мултифункционално игралиште
 • Туристичка такса

Хотел "Белица" располага со 168 соби со по два кревети. Сите соби се со тераси со поглед на север / кон базенот / или југ / кон градината /. Собите се климатизирани и имаат сателитска ТV, фрижидер, телефон, и бања со туш кабина. Хотелот располага и со 6 апартмани.
Хотелот нуди богат појадок на шведска маса вклучен во цената на ноќевање. За одличниот престој и забава на туристите работат ресторан, лоби бар и бар на базен со поглед на новоизградениот базен.
За забава на туристите хотел "Белица" располага со надворешен базен, тениско игралиште, фитнес апарати на отворено и сала за пинг понг. Хотелот располага со конференциска сала со капацитет од 90 места.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 1,99 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 1.99 до 11.99 сместени на дополнително легло се доплаќа 30% од цената на пакетот.
 • Возрасен сместен на дополнително легло плаќа 40% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 22 септември 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 59 62 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 59 62 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс „Белица”

Хотел Белица
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Стара Планина №8
Моб: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Хотел Белица, гр. Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.09.2019 до 22.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.