All Inclusive на Црно море во Приморско - Хотелски комплекс „Белица”

Тридневен или петдневен пакет за двајца на база All Inclusive во Хотелски Комплекс Белица, ПриморскоХотелски комплекс "Белица" се наоѓа во североисточниот дел на градот Приморско, во непосредна близина на познатата морска плажа со златен песок - "Перла". Хотелот е на пет спрата и е целосно реновиран, нуди комфор и одлични услови за одмор на семејства и млади од мај до октомври.
Туристичкото гратче Приморско е лоцирано во живописен залив на јужното крајбрежје на Црното Море. Се наоѓа на 56 километри од Бургас. Во близина се наоѓаа градот-музеј Созопол, познат по својата многувековна историја и уникатна архитектура.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 10238 денари (166 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(важи за сместување од 19 јуни до 04 јули)

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive (појадок, ручек, попладневна ужина и  вечера/ бугарски алкохолни пијалоци, безалкохолни пијалоци)
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Надворешен фитнес
 • Мултифункционално игралиште
 • Wi-Fi интернет

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 17064 денари (277 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(важи за сместување од 19 јуни до 04 јули)

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive (појадок, ручек, попладневна ужина и  вечера/ бугарски алкохолни пијалоци, безалкохолни пијалоци)
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Надворешен фитнес
 • Мултифункционално игралиште
 • Wi-Fi интернет

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 15358 денари (249 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(важи за сместување од 05 јули до 30 август)

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive (појадок, ручек, попладневна ужина и  вечера/ бугарски алкохолни пијалоци, безалкохолни пијалоци)
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Надворешен фитнес
 • Мултифункционално игралиште
 • Wi-Fi интернет

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 25596 денари (415 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(важи за сместување од 19 јуни до 04 јули)

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive (појадок, ручек, попладневна ужина и  вечера/ бугарски алкохолни пијалоци, безалкохолни пијалоци)
 • Користење на базен, лежалки и чадор
 • Надворешен фитнес
 • Мултифункционално игралиште
 • Wi-Fi интернет

Хотел "Белица" располага со 168 соби со по два кревети. Сите соби се со тераси со поглед на север / кон базенот / или југ / кон градината /. Собите се климатизирани и имаат сателитска ТV, фрижидер, телефон, и бања со туш кабина. Хотелот располага и со 6 апартмани.
Хотелот нуди богат појадок на шведска маса вклучен во цената на ноќевање. За одличниот престој и забава на туристите работат ресторан, лоби бар и бар на базен со поглед на новоизградениот базен.
За забава на туристите хотел "Белица" располага со надворешен базен, тениско игралиште, фитнес апарати на отворено и сала за пинг понг. Хотелот располага со конференциска сала со капацитет од 90 места.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 1,99 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 1.99 до 11.99 сместени на дополнително легло се доплаќа 30% од цената на пакетот.
 • Возрасен сместен на дополнително легло плаќа 40% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 19 јуни до 30 август 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 59 62 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 59 62 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс „Белица”

Хотел Белица
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Стара Планина №8
Моб: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Белица, гр. Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.05.2020 до 30.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.