Летување за двајца на Црно море во Приморско - Комплекс Дјуни, Приморско

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 2, ПриморскоКомплекс Дjуни Приморско е со стилски вид и пријатна атмосфера. Комплексот предиспонира за незаборавен одмор во тишина и природа. Се наоѓа на 50 метри од северната плажа на Приморско, во близина на главната трговска улица и атракциите на градот. Се состои од три згради - „Дjуни 1“, „Дjуни 2“ и „Дjуни 3“. Комплексот има базен со бесплатни чадори и лежалки, два ресторани и детско катче за најмалите.
Комплекс Дјуни е одлично место за одмор!

Сместување во Дјуни 2:

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи од 01 до 30 јуни и од 05 до 20 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / 2 + 1 /
 • Еден појадок
 • Климатизација
 • Надворешен базен и чадори и лежалки од базенот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи од 01 јули до 04 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / 2 + 1 /
 • Еден појадок
 • Климатизација
 • Надворешен базен и чадори и лежалки од базенот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс Дуни 2 се состои од 12 соби, од кои 4 двокреветни и 8 трокреветни. Секоја соба има балкон, купатило. На секоја тераса има маси и столови. Секоја соба е опремена со редовни кревети, масички во кревет, гардероба, ноќна лампа, фрижидер, клима уред, огледало со биро, крпи,ТВ, WI-FI.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Сместување за дете до 6,99 години со двајца возрасни во просторија - бесплатно.
 • Сместување за дете од 07 до 11,99 години со двајца возрасни во просторија - 5 €.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на лице место во хотелот по пријавувањето.
 • Со претходна резервација на тел: +359 878/567 789.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Дјуни, Приморско

Приморско, 8290, Р. Бугарија
Ул. “Перла” № 28
Е-mail за резервации: [email protected]
Тел.: +359 ******, +359 ******,  +359 ******
Website: www.complexduni.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Дјуни, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.