Семеен одмор на Црно море во Приморско - Helios luxury apartments

Еднодневен пакет за целото семејство во апартман во Helios Luxury Apartments, ПриморскоHelios luxury apartments се наоѓаат во градот Приморско, на 100 метри од брегот на Црно море.
Апартманите се нови, изградени во август, 2017 година, кои се состојат од две луксузно опремени простории - спална соба и дневна соба со софа, трпезарија за јадење, столици, целосно опремени кујна, како и луксузно опремена бања.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 2054 денари (33 €)
ВИП Ваучерот е за двајца возрасни + едно дете до 12 год. и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман со една спална
 • Климатизација
 • Wi-Fi интернет пристап
 • Бебешко креветче(со претходно нарачка)
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 2686 денари (43 €)
ВИП Ваучерот е за двајца возрасни + две деца до 12 год. или тројца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман со една спална (со панорама кон Црно море)
 • Климатизација
 • Wi-Fi интернет пристап
 • Бебешко креветче(со претходно нарачка)
 • Паркинг

Комплексот се наоѓа во Приморско, во непосредна близина има ресторани и продавници.
Ние нудиме вкупно 20 апартмани:
1. Апартман со една спална  со тераса - капацитет (2 возрасни+ 2 деца)
2. Апартман со една спална  со поглед кон морето - капацитет (2 возрасни + 2 деца)
3. Апартман со една спална  со поглед кон морето и тераса - капацитет (2 возрасни + 2 деца)
4. Апартман со една спална  со поглед на градот - капацитет (3 возрасни)
5. Апартман со една спална  со поглед кон градина - капацитет (4 возрасни)
6. Апартман со една спална  со поглед кон морето - капацитет (3 возрасни + 2 деца)

Приморско е лоциран на мал полуостров, вдаден во Црното Море меѓу лагуната-залив Стамополу и Ѓаволскиот залив, во подножјето на врвовите на планината Странџа. Ова се најголемите и најдолгите плажи долж бугарското крајбрежје на Црното Море.

Секоја година Приморско е посетуван од стотици странски и бугарски туристи. Градот е најпосакувана дестинација поради поволната клима, убава природа, историските и културни споменици на негова територија, гостопримливото локално население и не на последно место различни атракции понудени на туристите кои го прават погоден за мирен семеен одмор, така и за интензивен одмор со многу забави и емоции. Силно развиен е туризмот и градежништвото. Инфраструктурата на Приморско е добро оформена, има редовни автобуси до соседните летувалишта и градови, редовна линија до главниот град и голем број на дестинации во странство, аквапарк, рестораните нудат бугарска традиционална кујна, брза храна, пицерии, кафулиња, барови, дискотеки, бистра, снек барови и продавници. Атракции како сурфање, скијање на вода, водени лизгалки, сурфање, скутери, авиони, риболов, пловењето и јахта, одбојка на плажа, тениски игралишта и многу други се само дел од забавата за туристите.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за изнајмување на апартман за најмалку три ноќевања.
 • Паркинг простор треба да се нарача при резервација на апартманот.
 • Неопходна е предрезервација на тел: +359 893/77 01 88.
 • Откако ќе го купите ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 893/77 01 88.
 • Валидност на ваучерот: од 26 август до 26 септември 2019 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Helios luxury apartments

Гр. Приморско, Р. Бугарија
ул. 
„Зорница“ №8          
Моб: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: helios-build.com

 

 

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од нашот партнер - Helios Luxury Apartments, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.08.2019 до 26.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.