Летување на Црно море во Приморско - Хотел "Вила Викторија", Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Вила Викторија, ПриморскоВила "Викторија" се наоѓа во градот Приморско на 30 метри од Севернaта градска плажа и 300 метри од центарот на градот, до влезот на резерват Ропотамо. Хотелскиот дел располага со 7 двокреветни, 2 трокреветни, 2 четворни соби и 5 апартмани. Сите соби се со купатило, телевизор, клима, фрижидер, тераса и интернет. Вилата располага со сопствен паркинг и ресторан со убава градина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 632 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за периодот од 01 до 15 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за периодот од 01 до 15 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 758 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за периодот од 16 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

(важи за периодот од 16 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Градот Приморско се наоѓа на 55 км. јужно од град Бургас, лоциран е на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на Странџа Планина. Областа е еколошки чиста, без никакво индустриско загадување. Во градот секоја година се одржува меѓународен фестивал на народното творештво. Градот со својата уникатна комбинација на шума и морето е посакувана дестинација за летен одмор. Интересни природни знаменитости во регионот се резерватите Ропотамо и Аркутино, Веселите скали, карпестата формација Лавската глава. На 5 километри од Приморско се наоѓа древното тракиско светилиште-опсерваторија Беглик таш, како и песочните дини Перла. Сите тие се заштитени и светски познати и се најпосакувана дестинација за љубителите на природните убавини.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 50% од цената на пакетот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2020 година.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 884/69 87 66.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Вила Викторија", Приморско

Вила Викториja
Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Иглика № 31А 
Тел: +359 ****** 
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Вила Викторија, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2020 до 30.06.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.