Летување на Црно море во Приморско - Куќа за гости Angel Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Angel ПриморскоКуќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско, на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1770 денари (28 €) - 50% = 885 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 01 до 30 јули)

 • Едно ноќевање
 • Една појадок
 • Една вечера
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2212 денари (36 €) - 50% = 1106  денари (18 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 01 до 31 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1454 денари (23 €) - 50% = 727 денари (11.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
ажи за периодот од до 01 до 30 септември)

 • Едно ноќевање
 • Една појадок
 • Една вечера
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Куќа за гости Angel, Приморско има сместувачката база од 25 места.

Располага со 5 двокреветни и 5 трокреветни соби, сите со самостојни санитарни јазли, кабелска телевизија, фрижидер, одделни тераси и интернет. Се наоѓа веднаш до автобуската станица и аквапаркот, на 200 м. од центарот на Приморско и на околу 300 м. од јужната плажа на градот. Куќата за гости е погодно лоциран за паркирање на автомобили.
Градот Приморско се наоѓа на 55 километри јужно од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 11.99 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 50% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Доплата на рецепција за користење на клима уред - 2.5 € за 24 часа.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 899/ 91 64 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Angel Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: +359 
******.
Email: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.