Летување на Црно море во Приморско - Куќа за гости Angel Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel ПриморскоКуќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско, на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 
15 јуни  до 15 јули и од 21 август до 07 септември

 • Едно ноќевање
 • Една појадок
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 16 јули 
до 20 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Куќа за гости Angel, Приморско има сместувачката база од 25 места.

Располага со 5 двокреветни и 5 трокреветни соби, сите со самостојни санитарни јазли, кабелска телевизија, фрижидер, одделни тераси и интернет. Се наоѓа веднаш до автобуската станица и аквапаркот, на 200 м. од центарот на Приморско и на околу 300 м. од јужната плажа на градот. Куќата за гости е погодно лоциран за паркирање на автомобили.
Градот Приморско се наоѓа на 55 километри јужно од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 50% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Доплата на рецепција за користење на клима уред - 2.5 € за 24 часа.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 07 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 899/ 91 64 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Angel Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: +359 
******.
Email: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2020 до 07.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.