Летување на Црно море во П - Куќа за гости Angel Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel Приморско

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel Приморско

Изберете пакет

1. Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel Приморско (од 20 мај до 15 јуни и од 12 септември до 25 септември)

Цена: 790 ден.
Купете

2. Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel Приморско (од 16 јуни до 30 јуни и од 29 август до 11 септември)

Цена: 1106 ден.
Купете

3. Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel Приморско (од 1 јули до 28 август)

Цена: 1580 ден.
Купете
Валидност 20.05.2022 - 25.09.2022
Цена на човек/ден 790 - 1580 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 11.99 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 8 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 25 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/ 86 02 73.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: +359 
885/ 86 02 73
Email: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel Приморско

Изберете пакет

1. Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel Приморско (од 20 мај до 15 јуни и од 12 септември до 25 септември)

Цена: 790 ден.
Купете

2. Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel Приморско (од 16 јуни до 30 јуни и од 29 август до 11 септември)

Цена: 1106 ден.
Купете

3. Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Angel Приморско (од 1 јули до 28 август)

Цена: 1580 ден.
Купете
Валидност 20.05.2022 - 25.09.2022
Цена на човек/ден 790 - 1580 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 11.99 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 8 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 25 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/ 86 02 73.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: +359 
885/ 86 02 73
Email: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско, на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот.

1. Еднодневен пакет: ВИП цена: 790 денари (13 €)
(важи за периодот од 20 мај до 15 јуни и од 12 септември до 25 септември)

2. Еднодневен пакет: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
(важи за периодот од 16 јуни до 30 јуни и од 29 август до 11 септември)

3. Еднодневен пакет: ВИП цена: 1580 денари (25 €)
(важи за периодот од 1 јули до 28 август)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

*По желба можете да доплатите за вечера - 8 €

Куќа за гости Angel, Приморско има сместувачката база од 25 места.

Располага со 5 двокреветни и 5 трокреветни соби, сите со самостојни санитарни јазли, кабелска телевизија, фрижидер, одделни тераси и интернет. Се наоѓа веднаш до автобуската станица и аквапаркот, на 200 м. од центарот на Приморско и на околу 300 м. од јужната плажа на градот. Куќата за гости е погодно лоциран за паркирање на автомобили.
Градот Приморско се наоѓа на 55 километри јужно од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 2.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 11.99 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 8 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 25 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/ 86 02 73.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Angel Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: +359 
885/ 86 02 73
Email: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2022 до 25.09.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.