All inclusive Летување на Црно м - Комплекс Престиж Сити 2 Приморско

Еднодневни пакети на база All inclusive во Комплекс Престиж Сити 2, ПриморскоАпартхотел ПРЕСТИЖ Сити II - Приморско е луксузен комплекс од затворен тип, со спа и велнес центар, создава незаборавно чувство за релаксирачки одмор.
Апартхотелот е изграден во уникатен регион на морско-рекреативното одморалиште Приморско. Лоциран на самиот брег на чистото и топло Црно море, непосредно до долгата  4,5 километри плажи со песочни дини на ММЦ - Приморско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)

Важи за периодот до 15 јуни и по 11 септември

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање двоспален апартман
 • Исхрана на база All inclusive
 • Надворешен базен за возрасни и детски базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Лоби бар и базен бар
 • Детско катче
 • Пинг понг, шах, пикадо
 • Интернет пристап во ресторан
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1706 денари (27 €)

Важи за периодот до 15 јуни и по 11 септември

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање едноспален апартман
 • Исхрана на база All inclusive
 • Надворешен базен за возрасни и детски базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Лоби бар и базен бар
 • Детско катче
 • Пинг понг, шах, пикадо
 • Интернет пристап во ресторан
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1612 денари (26 €)

Важи за периодот до 15 јуни и по 11 септември

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Исхрана на база All inclusive
 • Надворешен базен за возрасни и детски базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Лоби бар и базен бар
 • Детско катче
 • Пинг понг, шах, пикадо
 • Интернет пристап во ресторан
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2465 денари (40 €)

Важи за периодот од 06 јуни до 06 јули и од 27 август до 10 септември

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање двоспален апартман
 • Исхрана на база All inclusive
 • Надворешен базен за возрасни и детски базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Лоби бар и базен бар
 • Детско катче
 • Пинг понг, шах, пикадо
 • Интернет пристап во ресторан
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2623 денари (42 €)

Важи за периодот од 06 јуни до 06 јули и од 27 август до 10 септември

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање едноспален апартман
 • Исхрана на база All inclusive
 • Надворешен базен за возрасни и детски базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Лоби бар и базен бар
 • Детско катче
 • Пинг понг, шах, пикадо
 • Интернет пристап во ресторан
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2496 денари (40 €)

Важи за периодот од 06 јуни до 06 јули и од 27 август до 10 септември

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Исхрана на база All inclusive
 • Надворешен базен за возрасни и детски базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Лоби бар и базен бар
 • Детско катче
 • Пинг понг, шах, пикадо
 • Интернет пристап во ресторан
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2812 денари (45 €)

Важи за периодот од 07 јули до 26 август

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање двоспален апартман
 • Исхрана на база All inclusive
 • Надворешен базен за возрасни и детски базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Лоби бар и базен бар
 • Детско катче
 • Пинг понг, шах, пикадо
 • Интернет пристап во ресторан
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3034 денари (49 €)

Важи за периодот од 07 јули до 26 август

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање едноспален апартман
 • Исхрана на база All inclusive
 • Надворешен базен за возрасни и детски базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Лоби бар и базен бар
 • Детско катче
 • Пинг понг, шах, пикадо
 • Интернет пристап во ресторан
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2907 денари (47 €)

Важи за периодот од 07 јули до 26 август

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Исхрана на база All inclusive
 • Надворешен базен за возрасни и детски базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Лоби бар и базен бар
 • Детско катче
 • Пинг понг, шах, пикадо
 • Интернет пристап во ресторан
 • Паркинг

Во цената не е вклучена туристичка такса во износ од 0.35 € на ден. Се плаќа од сите гости, вклучително и децата!

Комплексот се наоѓа во шумск и атрактивна месност наречена "Песокот" со уникатна микроклима, комбинација од свежина на блиската дабова шума и нежните зраци на црноморското сонце.

Апартхотел ПРЕСТИЖ Сити II - Приморско има исклучителна глетка! Овде можете да уживате во исклучителна панорамски глетка од која се открива од кон плажите и морската шир и кон околните природни знаменитости.

Секој апартман нуди:

 • Комплетно опремена кујна - со фрижидер, 2 вградени рингли, аспиратор, маса со столици, садови и прибори;
 • Хол – софа на растегнување, масичка, шкаф за телевизор и кабелска телевизија, витрина; клима уред
 • Спална соба - два кревети или спална, гардеробер, огледало, ноќни шкафчиња;
 • Комплетно опремена бања - со туш завеса
 • Тераса со пластичен мебел

За Вашето добро расположение и пријатен одмор АПАРТХОТЕЛ ПРЕСТИЖ Сити II- Приморско ви нуди уште:

 • Надворешен базен - за возрасти и деца
 • Ресторан со пространа надворешна тераса непосредно до базенот
 • Базен бар
 • Лоби бар
 • SPA & WELLNESS центар
 • Супермаркет
 • Детско катче
 • Внатрешно детско катче со анимација
 • Деноноќно обезбедување
 • Паркинг
 • 24-часовна рецепција
 • Изнајмување велосипеди, пинг понг
 • wi-fi пристап во фоајето и околу базенот
 • Конференциска сала
 • Анимација

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек при минимум сместени две лица во студио или едноспален апартман, или при четири лица во двоспален апартман.
 • Во цената не е вклучена туристичка такса во износ од 0.35 € на ден. Се плаќа од сите гости, вклучително и децата!
 • Дете до 2.99 год. се сместува бесплатно.
 • Прво дете од 3 до 11,99 год. се сместува бесплатно, за второ дете од 3 до 11,99 год., со двајца возрасни, сместено на дополнително легло се доплаќа 50% од цената за возрасен на рецепција.
 • Трет возрасен и дете над 12 години, сместени на дополнително легло – се доплаќа на рецепција 70% од вредноста на избраниот пакет.
 • При желба за просторија со поглед кон Црно море - доплата на рецепција 3 € на ден (за просторија).
 • Откази на веќе направена резервација е можна 7 дена пред датумот на сместување. По овој период се задржува сума во износ од 1 ноќевање!
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 886/ 31 78 86..
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 886/ 31 78 86..
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Престиж Сити 2 Приморско

Комплекс Престиж Сити 2
Гр. Приморско, Р. Бугарија
Тел: +359 ******.
E-mail: [email protected]
Website: www.prestige-city.com

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Престиж Сити 2, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2021 до 20.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All Inclusive:

 • Ресторан: 08:00 - 10:00 часот. Појадок, 12: 00 - 14:00 часот. Ручек, 18:00 - 20:00 часот. Вечера
 • Богат асортиман на бифе од супи, топли мезе, јадења од месо, гарнитури, салати, сосови, десерти и овошје, млечни производи и др.
 • Пијалоци за појадок: минерална вода, кафе, чај, безалкохолни пијалоци, сокови
 • Пијалоци за време на ручек и вечера: минерална вода, кафе, чај, пиво, вино, ракија, безалкохолни пијалоци, сокови
 • Лоби бар: 10:00 - 11:00 часот. Мали колачи и соленки, 16:00 - 17:00 часот. Пица, сендвичи, мали колачи и соленки
 • Пијалоци лоби бар: 10:00 - 22:00 часот. Бугарски алкохол и безалкохолни пијалоци, пиво, вино, кафе, чај, минерална вода; Безалкохолни пијалоци, минерална вода, пиво и вино се наливни