Летување на Црно море во Несебар - Perla Apartaments, Несебър

Еднодневни пакети за Студио или АПАРТАМАН во Perla Apartaments, НесебарАпартмани Перла ви посакува добредојде на Јужната плажа во Несебар!

1. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ во студио со балкон / 2 + 2 /: ВИП цена: 1801 денар (29 €)

2. 
ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ во еднособен апартман со балкон / 2 + 2 /: ВИП цена: 2686 денари (43 €)

3. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ во еднособен апартман со балкон со поглед на МОРЕ / 2 + 2 /: ВИП цена: 3192 денари (52 €)

4. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ во двособен стан со балкон / 4 + 2 /: ВИП цена: 3318 денари (54 €)
 

ВИП ваучерот е за соба, за минимум ДВЕ ноќевања и вклучува:

 • Една ноќевање
 • Надворешен загреан базен со чадори и лежалки во Aphrodite Beach Hotel ****
 • Фитнес во хотел Афродита Бич ****
 • Бесплатно користење на сеф на рецепција во Aphrodite Beach Hotel ****
 • 10% попуст во ресторан и лоби бар во хотел Афродита Бич ****
 • 10% попуст за сите масажи во Aphrodite Beach Hotel ****
 • Безжичен интернет (Wi-Fi)

Доплата:

Паркинг - 8 лева дневно
Појадок - 8  
€ по возрасен / 5 € за деца до 12 години.
Вечера - 15 
€ за возрасен / 10 € за деца до 12 години.
Ресторан
Лоби бар
Центар за релаксација
Фудбал / Фудбалска маса
Велосипеди за изнајмување
Изнајмување автомобили и други

Студијата имаат два поединечни кревети, две дополнителни фотелји, телефон, ТВ, клима, туш, фен, безжичен интернет и пространа тераса со поглед на море.
Еднособен апартман со балкон располага со спална соба, дневна соба со посебна кујна, софа кревет, телефон, ТВ, клима, туш, фен, безжичен интернет и пространа тераса. Апартманите се состојат од спална и дневна со посебна кујна.
Еднособен апартман со балкон - море
Тие се состојат од спална соба и кујна. Опремени се со четири единечни кревети (се наоѓа во спалната соба), две фотелји, телефон, ТВ, клима, туш, фен, безжичен интернет. Имаат пространа тераса со прекрасен поглед на море.
Станот е простран, пријатен и удобен.
Апартман со две спални со балкон
Станот има три соби - 2 спални соби и дневна со кујна. Спалните соби имаат два единечни кревети, а дневната има софа кревет. Станот е комплетно реновиран и модерно наместен во 2021 година.

Услови на понудата

 • Валидност на ваучер: од 25 април до 14 јуни 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на тел: +359 892/21 35 37; или е-пошта: [email protected].
 • И потврда на резервацијата по купување на ваучер со диктирање на кодот на ваучерот.
 • Видете ги сите одредби и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Perla Apartaments, Несебър

Perla Apartaments, Несебър
Perla Apartments First Line***
Гр. Несебар
Ул. Перла №18 и 24 Јужна плажа
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: aphrodite-bg.com/

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Perla Apartments First Line***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 20.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All Inclusive:

 • Ресторан: 08:00 - 10:00 часот. Појадок, 12: 00 - 14:00 часот. Ручек, 18:00 - 20:00 часот. Вечера
 • Богат асортиман на бифе од супи, топли мезе, јадења од месо, гарнитури, салати, сосови, десерти и овошје, млечни производи и др.
 • Пијалоци за појадок: минерална вода, кафе, чај, безалкохолни пијалоци, сокови
 • Пијалоци за време на ручек и вечера: минерална вода, кафе, чај, пиво, вино, ракија, безалкохолни пијалоци, сокови
 • Лоби бар: 10:00 - 11:00 часот. Мали колачи и соленки, 16:00 - 17:00 часот. Пица, сендвичи, мали колачи и соленки
 • Пијалоци лоби бар: 10:00 - 22:00 часот. Бугарски алкохол и безалкохолни пијалоци, пиво, вино, кафе, чај, минерална вода; Безалкохолни пијалоци, минерална вода, пиво и вино се наливни