Летување на Црно море во Приморско - Хотел Сафир, Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Сафир, ПриморскоДобредојдовте во Хотел Сафир, Приморско! Веќе втора сезона се грижиме за Вашиот пријатен одмор во новоотворениот хотел, кој се наоѓа во близина на центарот на Приморско, на околу 200 метри од Северната градска плажа и на 450 метри од Јужната градска плажа. Хотелот привлекува не само со удобната локација, свежина, добра услуга, но и со воодушевувачки поглед од прозорците на некои од просториите, мирисот на морето и незаборавни емоции!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 980 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

Важи за сместување од 10 до 30 јуни

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со лежалки и чадор
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1296 денари (21 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

​Важи за сместување од 10 до 30 јуни

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен со лежалки и чадор
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

​Важи за сместување од 01 јули до 31 август

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со лежалки и чадор
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1548 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

​Важи за сместување од 01 јули до 31 август

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен со лежалки и чадор
 • Интернет
 • Паркинг

Хотел Сафир располага со 28 двокреветни соби и 1 апартман. Приморско, од своја страна, нуди примамливи места за спорт и забава, има достапни места за речен и морски риболов, различни места за забава, како на пример: атрактивен аквапарк, различни локали и ресторани, рибни ресторани, ноќни барови, дискотеки и барови.

Во непосредната близина на Приморско се наоѓа Планината Странџа, со недопрената природа и брегот на Црното Море. Сето ова го прави летувалиштето ТОП - дестинација за многу бугарски и странски туристи.

Услови на понудата

 •  ВИП  Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5.99 години престојуваат бесплатно.
 • За деца од 6 до 11.99 се наплаќаат на рецепцијата 50% од цената на пакетот.
 • Деца на возраст над 12 год. и трет возрасен купуваат ваучер.
 • Пријавувањето се врши по 14:00 часот, а одјавувањето е најдоцна до 12:00 часот.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција при сместувањето!
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 31 август 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 883/34 24 00.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 883/34 24 00 или на е- mail: [email protected].
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Сафир, Приморско

Ул. Нептун 3
Гр. Приморско, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
Email: [email protected]
Facebook: facebook.com/hotel.sapphir

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Сафир, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2019 до 31.08.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.