Летување на Црно море во Приморско - Семеен хотел Дом Владо

Еднодневен пакет во Семеен хотел Дом Владо, ПриморскоСемеен хотел Дом Владо се наоѓа во центарот на Приморско, на 125 метри од Јужната градска плажа и на околу 300 метри од Северната плажа. Во близина на хотелот е најголемиот супермаркет на жо градот. На 75 метри се наоѓа најголемата атракција во одморалиштето - Аквапарк Приморско!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 537 денари (9 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 05 до 20 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна или трокреветна просторија
 • Користење на клима уред
 • Интернет
 • Туристичка такса

Дом Владо е семеен хотел, кој има 8 соби со прекрасен мебел: 6 двокреветни и 2 трокреветни соби. Сите соби имаат купатило, тераси, LCD ЛЕР ТВ со кабловска телевизија, фрижидери, електричен бокал за топла вода, климатизација и бесплатен интернет (Wi-Fi).

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи минимум две ноќевања.
 • Цената е по лице, при две или три лица сместени во двокреветна или трокреветна соба.
 • Бесплатно сместување за дете до 4 години.
 • Валидност на ваучер: од 05 до 20 септември 2019 година
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 886/505 540.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Дом Владо

Приморско, Р. Бугарија
ул. Трети Март 77а
Email: [email protected]
Моб: +359 ******
Facebook: www.facebook.com/domvlado

 

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Семеен хотел "Дом Владо"!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.09.2019 до 30.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.