Летување на Црно море во Равда - Куќа за гости Canavan's

Еднодневен пакет во двореветна или трокреветна соба во Куќа за гости Canavan's, РавдаКуќа за гости Canavan's се наоѓа во Равда, на околу 150 метри од плажаите на Црно море.
Располага со 6 двокреветни соби, од кои 4 се спални и 2 соби со посебни единечни кревети и 9 трокреветни соби.
Секоја соба има сопствено купатило, ТВ, клима, фрижидер, балкон, бесплатен интернет. Паркинг места се достапни во близина. Некои соби имаат поглед на море. Куќата за гости Canavan's се наоѓа на мирно место во близина на продавници, супермаркети, аптеки, ресторани и се што е потребно за летен одмор на туристите.

Важи за период: 01 - 30 јуни и од 01 до 30 септември:

1. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА: 1580 денари (25 €) 

2. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ТРОКРЕВЕТНАСОБА СОБА: 2212 денари (36 €)

Важи за период: 01 до 15 јули:

3. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА: 1896 денари (30 €)

4. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ТРОКРЕВЕТНАСОБА СОБА: 2528 денари (41 €)

Важи за периодот: 16 јули до 31 август:

5. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА: 2212 денари (36 €)

6. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ТРОКРЕВЕТНАСОБА: 2844 денари (46 €)

ВИП ваучерот е за ДВЕ или ТРИ лица и вклучува:

  • Едно ноќевање во двокреветна ИЛИ трокреветна соба
  • Интернет
  • Туристичка такса

Услови на понудата

  • Деца до 3 години се сместуваат бесплатно. Куќата за гости има креветчиња. Задолжително со претходна резервација.
  • Дете од 3 до 12 години ужива 50% попуст од цената на креветот.
  • Валидност на ваучер: од 1 јуни до 30 септември 2022 година.
  • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 885 05 88 88.
  • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 885 05 88 88.

Плаќање

  • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
  • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Canavan's

Равда, Р. Бугарија
ул. "Лагуна" 1
Тел: +******
e-mail: 
[email protected]

ЖИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Куќа за гости Canavan's

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.