Летување на Црно море во Равда - Семеен Хотел Бохеми, Равда

Пакети со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Пакети со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Изберете пакет

Тридневен пакет со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Цена: 3160 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Цена: 4203 ден.
Купете

Петдневен пакет со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Цена: 5246 ден.
Купете

Шестдневен пакет со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Цена: 7331 ден.
Купете
Валидност 30.06.2021 - 05.09.2021
Цена на човек/ден 1042.8 - 1200.8 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот змора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при најмалку три ноќевања.
 • Деца до4 години остануваат бесплатно во собата на родителите. Предлагаме детско креветче со претходна нарачка.
 • Деца од 4 до 11,99 години плаќаат 80% од вредноста на ваучерот на рецепцијата, сместувањето е на редовен кревет.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Check-in по 14:00 и одјава до 12:00.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 05 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/642 976 (понеделник - недела: 09:30 - 22:00 часот)
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Семеен Хотел Бохеми
Равда, Р. Бугарија

Ул. Свобода №8
Тел: +359 896/ 642 976
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел Бохеми, Равда

Пакети со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Изберете пакет

Тридневен пакет со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Цена: 3160 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Цена: 4203 ден.
Купете

Петдневен пакет со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Цена: 5246 ден.
Купете

Шестдневен пакет со појадок во Семеен Хотел Бохеми, Равда

Цена: 7331 ден.
Купете
Валидност 30.06.2021 - 05.09.2021
Цена на човек/ден 1042.8 - 1200.8 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот змора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при најмалку три ноќевања.
 • Деца до4 години остануваат бесплатно во собата на родителите. Предлагаме детско креветче со претходна нарачка.
 • Деца од 4 до 11,99 години плаќаат 80% од вредноста на ваучерот на рецепцијата, сместувањето е на редовен кревет.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Check-in по 14:00 и одјава до 12:00.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 05 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/642 976 (понеделник - недела: 09:30 - 22:00 часот)
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Семеен Хотел Бохеми
Равда, Р. Бугарија

Ул. Свобода №8
Тел: +359 896/ 642 976
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел Бохеми, Равда

Семеен хотел Бохеми се наоѓа во туристичкото село Равда, само 3 км од градот Несебар и Сончев брег. Располага со сместувачка база од 30 кревети, кои се состојат од двокреветни и трокреветни соби, поставени пред базенот на приземје. На нашите гости им нудиме надворешен базен и детски базен, детско игралиште за нашите најмлади гости, фитнес на отворено, чадори, лежалки. Кон хотелот има и мало бистро за исхрана. Ние нудиме комфор и спокојство.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 3160 денари (51 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Надворешен базен + детски базен
 • Детско катче
 • Фитнес
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Wi-Fi

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 4203 денари (68 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Четири ноќевања
 • Четири појадоци
 • Надворешен базен + детски базен
 • Детско катче
 • Фитнес
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Wi-Fi

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 5246 денари (85  €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • ​Пет појадоци
 • Надворешен базен + детски базен
 • Детско катче
 • Фитнес
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Wi-Fi

ШЕСТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 7331 денар (119 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Шест ноќевања
 • Шест појадоци
 • Надворешен базен + детски базен
 • Детско катче
 • Фитнес
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Wi-Fi

Услови на понудата

 • Ваучерот змора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при најмалку три ноќевања.
 • Деца до4 години остануваат бесплатно во собата на родителите. Предлагаме детско креветче со претходна нарачка.
 • Деца од 4 до 11,99 години плаќаат 80% од вредноста на ваучерот на рецепцијата, сместувањето е на редовен кревет.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Check-in по 14:00 и одјава до 12:00.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 05 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/642 976 (понеделник - недела: 09:30 - 22:00 часот)
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Бохеми, Равда

Семеен Хотел Бохеми
Равда, Р. Бугарија

Ул. Свобода №8
Тел: +359 896/ 642 976
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел Бохеми, Равда

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2021 до 05.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.