Летување на Црно море во Равда - Семеен Хотел Бохеми, Равда

Пакети со појадок и вечера во Семеен Хотел Бохеми, РавдаСемеен хотел Бохеми се наоѓа во туристичкото село Равда, само 3 км од градот Несебар и Сончев брег. Располага со сместувачка база од 30 кревети, кои се состојат од двокреветни и трокреветни соби, поставени пред базенот на приземје. На нашите гости им нудиме надворешен базен и детски базен, детско игралиште за нашите најмлади гости, фитнес на отворено, чадори, лежалки. Кон хотелот има и мало бистро за исхрана. Ние нудиме комфор и спокојство.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 3792 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Надворешен базен + детски базен
 • Детско катче
 • Фитнес
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Wi-Fi

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 5024 денари (81 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Четири ноќевања
 • Четири појадоци
 • Четири вечери
 • Надворешен базен + детски базен
 • Детско катче
 • Фитнес
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Wi-Fi

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 6194 денари (100 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • ​Пет појадоци
 • Пет вечери
 • Надворешен базен + детски базен
 • Детско катче
 • Фитнес
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Wi-Fi

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 8658 денари (140 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Седум ноќевања
 • Седум појадоци
 • Седум вечери
 • Надворешен базен + детски базен
 • Детско катче
 • Фитнес
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Wi-Fi

Услови на понудата

 • Ваучерот змора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при најмалку три ноќевања.
 • Деца до 4 години остануваат бесплатно во собата на родителите. Предлагаме детско креветче со претходна нарачка.
 • Деца од 4 до 11,99 години плаќаат 80% од вредноста на ваучерот на рецепцијата, сместувањето е на редовен кревет.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Check-in по 14:00 и одјава до 12:00.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август  2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/642 976 (понеделник - недела: 09:30 - 22:00 часот)
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Бохеми, Равда

Семеен Хотел Бохеми
Равда, Р. Бугарија

Ул. Свобода №8
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел Бохеми, Равда

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2021 до 31.08.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.