Летување на Црно море во Равда - Куќа за гости Sunny house

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, РавдаКуќа за гости Sunny house во црноморското гратче Равда располага со сместувачката база од 12 места.
Соби / 2 +1 / И студиа - дневна соба и спална / за 4 лица /.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
Важи за периодот од 
01 до 30 Септември
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг​

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (7.5 €)
Важи за периодот од 
01 Јуни до 30 Август
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Важи за периодот од 01 до 30 Септември
ВИП ваучерот е за тројца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг​

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
Важи за периодот од 01 Јуни до 30 Август
ВИП ваучерот е за 
тројца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг

Сите студиа и соби се со самостојна бања и тоалет, клима уред, фрижидер, тераса, кабловска телевизија и интернет, паркинг, за гостите со бебиња нудиме и детско креветче. Куќата е на два спрата со голем двор од 600 кв.м.

Туристичкото гратче Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а Сончев Брег е оддалечен на само 8 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 05 јуни до 30 септември 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/62 25 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/62 25 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Sunny house

Равда, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна 13
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од 
Куќа за гости Sunny house

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.06.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.