Летување на Црно море - Куќа за гости Sunny house

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 до 30 септември)

Цена: 474 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 08 јуни до 30 август)

Цена: 632 ден.
Купете
Валидност 07.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 474 - 632 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 6 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 години - бесплатно.
 • За деца над 6 години и трет возрасен, сместени на дополнително легло се купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 08 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/62 25 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/62 25 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Равда, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна 13
Тел: +359 
888/ 62 25 94
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од 
Куќа за гости Sunny house

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 до 30 септември)

Цена: 474 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 08 јуни до 30 август)

Цена: 632 ден.
Купете
Валидност 07.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 474 - 632 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 6 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 години - бесплатно.
 • За деца над 6 години и трет возрасен, сместени на дополнително легло се купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 08 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/62 25 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/62 25 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Равда, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна 13
Тел: +359 
888/ 62 25 94
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од 
Куќа за гости Sunny house

Куќа за гости Sunny house во црноморското гратче Равда располага со сместувачката база од 12 места.
Соби / 2 +1 / И студиа - дневна соба и спална / за 4 лица /.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 474 денари (7.5 €)
Важи за периодот од 01 
до 30 септември
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Интернет
 • Паркинг​

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 632 денари (10 €)
Важи за периодот  
08 јуни до 30 август
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Интернет
 • Паркинг

Сите студиа и соби се со самостојна бања и тоалет, клима уред, фрижидер, тераса, кабловска телевизија и интернет, паркинг, за гостите со бебиња нудиме и детско креветче. Куќата е на два спрата со голем двор од 600 кв.м.

Туристичкото гратче Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а Сончев Брег е оддалечен на само 8 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 години - бесплатно.
 • За деца над 6 години и трет возрасен, сместени на дополнително легло се купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 08 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/62 25 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/62 25 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Sunny house

Равда, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна 13
Тел: +359 
888/ 62 25 94
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од 
Куќа за гости Sunny house

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.06.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.