Летување на Црно море во Равда - Апартмански комплекс Равда Дом

Еднодневен пакет за четири лица во Апартмански Комплекс Равда домУживајте во топлите води на Црно море, прекрасниот песок, и имајте незаборавен одмор во прекрасната Равда, на 350 метри од плажите.
На Вашето внимание ви предлагаме нови прекрасно опремени едноспални апартмани во комплекс Ravda Dom, Равда.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за четири лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот 22 мај до 30 јуни и од 26 август до 10 септември

 • Ноќевање во апартман
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за четири лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот од 01 јули до 25 август

 • Ноќевање во апартман
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

Равда Дом -  Сместувањето е по 14.00 ч. од канцелариите на фирмата во комплекс Мелија 1 на ул. Нептун 8, Равда

Апартхотелот е нова зграда од типот хотел, со добра инфраструктура во нов престижен станбен комплекс (изградена во 2013 година).
Апартманите се целосно опремени, има сè што е потребно за вашата удобност и комфор.
Зградата се наоѓа на тивко и мирно место, со изградена инфраструктура со сите удобности и места за забава како ноќни клубови и ресторани, продавници од секаков вид и лунапарк за деца и возрасни.
Секој стан има клима уред, модерно опремени со целосно опремена блок кујна.
Карактеристики на комплексот: базен, лифт, деноноќно обезбедување.
Туристичкото гратче Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а главната автобуска станица во Сончев Брег е на 8 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 381 755.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/ 381 755.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс Равда Дом

Апартмански Комплекс Равда Дом
Равда, Р. Бугарија

на аголот на Ул. Странџа и  Ул. Обориште
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Апартмански Комплекс Равда Дом

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 22.05.2020 до 10.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.