Летување на Црно море во Равда - Апартмански Комплекс Мелиja, Равда

Еднодневен пакет во Апартмански Комплекс Allia ApartmentsАпартмански комплекс Allia Apartments се наоѓа во близина на плажите на Црно море, во спокоен реон на туристичкото гратче Равда. Комплексот предлага надворешен базен и бесплатни лежалки за гостите. Апартманите се климатизирани и опремени со нов мебел. Тие нудат целосно опремена кујна со микробранова печка и електричен чајник. На располагање на гостите има катче за седење и сателитска телевизија. Во комплекс Мелија има цветна градина, која се наоѓа до базенот. На рецепција се нуди изнајмување на автомобили, а исто така и услугите перење и пеглање. Во целата зграда има бесплатен Wi-Fi.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН : 1138 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за едно лице  и вклучува:

 • Ноќевање во АПАРТМАН
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса 

Апартманите се наоѓаат во корпуси 1 и 2 на ул. Нептун бр. 8

Плажата се наоѓа на само 100 метри од комплексот. До центарот на Равда се стигнува за 5 минути пешачење. Таму гостите ќе откријат барови, ресторани, и многу други локали на главната трговска улица.
Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а главната автобуска станица во Сончев Брег е на 8 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Бесплатно сместување на 1 или 2 деца (до 18 год.) при сместени двајца возрасни во  возрасни во апартmан!
 • Валидност на ваучер: од 13 Април до 31 Маj 2022 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 381 755.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/ 381 755 (понеделник до петок от 9.00 – 17.00ч.).
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански Комплекс Мелиja, Равда

Апартмански Комплекс Ravda Apartments
Равда, Р. Бугарија
Ул. Нептун №8
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Апартаментен Комплекс Allia Apartments, Равда

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.04.2022 до 31.05.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.