Летување на Црно море во Равда - Куќа за гости Маркови, Равда

Еднодневен пакет во Куќа за гости Маркови, РавдаКуќа за гости Маркови има сместувачката база од 46 места. Се наоѓа во туристичката населба Равда на брегот на Црно море, на 28 километри северно од Бургас, , на 5 километри од најголемиот туристички комплекс Сончев брег и на 3 километри од античкиот и град Несебар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 727 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Користење на летна кујна, целосно опремена со скара
 • Веранда за релаксација
 • Интернет во целата куќа
 • Паркинг (до пополнување на местата)

Во центарот на Равда се наоѓаат библиотеката, поштата и медицинскиот центар. Плажата на Равда е со ситен песок и тука може да се изнајми: чадори, лежалки, педалинки, опрема за сурфирање. До населбата има регуларен автобуски превоз од Бургас и Сончев Брег, а атракциски автобус на два ката го поврзува со најблискиот Несебар. Локацијата на куќата е во близина на центарот на туристичката населба и на 200 метри од централната плажа. Куќата располага со 5 двокреветни, 5 трокреветни, 2 фамилијарни соби за 4 лица и 2 апартмани. На приземје се наоѓаат флоаје, рецепција, сала за забава или детско катче, двор со градина, веранда за рекреација, летна кујна со скара и паркинг до исцрпување на неговиот капацитет. Сите соби во куќата за гости се со бања, телевизор со кабловска телевизија, WI-FI интернет конекција, фрижидер, клима уред и посебен балкон. За време на својот престој може да уживаат во различни природни и историски знаменитости крај Равда:
5мин од Аква Парк Несебар
7 мин од Аква Парк Сончев Брег
10 мин од Поморскиот манастир и музејот на солта во Поморие
25 мин. од морската градина во Бургас
50 мин. од древниот град Аполонија
Во непосредна близина на куќата се наоѓаат деноноќен хипермаркет, како и некои од најпознатите таверни со неодолива кујна во туристичката населба.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничени ваучери.
 • Деца до 12 години се сместуваат бесплатно на редовен кревет.
 • Пред да купите ваучер , неопходно е да прашате за бесплатни слободни места и за резервација на телефонски број: +359 896/73 86 81 или на е-mail - [email protected].
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел. +359 896/73 86 81 или на е-mail - [email protected].
 • Валидност на ваучер: од 04 Август до 20 Септември 2020 година
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Маркови, Равда

Равда, ул. Амфибиja 7 Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
E-mail: [email protected]
Facebook: GuestHouseMarkovi

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за Гости „Маркови”, Равда!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.08.2020 до 20.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.