СПА одмор во Разлог - Апарт Хотел Сирона

Пакети со појадок + СПА во Апарт Хотел Сирона, РазлогВо Апарт Хотел Сирона Разлог можете да одморите од вашето секојдневие и целосно да се релаксирате. Хотелот се наоѓа во областа „Круше“ Разлог наи само 10 км. од Банско. Апарт хотелот Сирона е лоциран во подножјето на планината Пирин и гарантира спокојство за време на вашиот семеен одмор и релаксација. Планински излети, вкусна храна и СПА центар се достапни за целото семејство.
Со нас ќе можете да уживате во руска и финска сауна, парната бања и просторот за релаксација со поглед на националниот парк Пирин. Имаме и теретана, детско катче, гардеробер за опрема за скијање.
Апарт Хотел Сирона во Разлог има бутик ресторан „Gardens by Sirona“, каде ќе имате можност да уживате во кулинарски јадења подготвени од наши искусни готвачи.

Нема слободни места за 26 и 27 февруари!

БОНУСИ:
10% попуст на сите СПА услуги
Рано појавување (во 12:00 часот) и задоцнето ослободување (до 15:00 часот) по можност и со претходна нарачка на резервација.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1422 денари (23 €)
Вип ваучер е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Спа-пакет, којшто вклучува:
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Руска сауна
 • Џакузи
 • Зона за релаксација
 • ДЕтско катче
 • Трансфер до жичарницата во Банско
 • Користење ски гардеробер 
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во хотелот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичко осугурување, туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
Вип ваучер е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Спа-пакет, којшто вклучува:
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Руска сауна
 • Џакузи
 • Зона за релаксација
 • ДЕтско катче
 • Трансфер до жичарницата во Банско
 • Користење ски гардеробер
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во хотелот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичко осугурување, туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2718 денари (44 €)
Вип ваучер е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Два појадоци
 • Спа-пакет, којшто вклучува:
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Руска сауна
 • Џакузи
 • Зона за релаксација
 • ДЕтско катче
 • Трансфер до жичарницата во Банско
 • Користење ски гардеробер
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во хотелот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичко осугурување, туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3350 денари (54 €)
Вип ваучер е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Две ноќевања во апартман
 • Два појадоци
 • Спа-пакет, којшто вклучува:
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Руска сауна
 • Џакузи
 • Зона за релаксација
 • ДЕтско катче
 • Трансфер до жичарницата во Банско
 • Користење ски гардеробер
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во хотелот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичко осугурување, туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3887 денари (63 €)
Вип ваучер е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Три појадоци
 • Спа-пакет, којшто вклучува:
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Руска сауна
 • Џакузи
 • Зона за релаксација
 • ДЕтско катче
 • Трансфер до жичарницата во Банско
 • Користење ски гардеробер
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во хотелот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичко осугурување, туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4740 денари (77 €)
Вип ваучер е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Три појадоци
 • Спа-пакет, којшто вклучува:
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Руска сауна
 • Џакузи
 • Зона за релаксација
 • ДЕтско катче
 • Трансфер до жичарницата во Банско
 • Користење ски гардеробер
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во хотелот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичко осугурување, туристичка такса и ДДВ

*По желба мове да доплатите за ручек и вечера - 15 € по оброк на ден за возрасно лице, и 8 € по оброк на ден за дете од 5,99 до 11,99 часот.

Секоја просторија располага со целосно опремена кујна, катче за дневен престој и софа кревет.
Максимален капацитет за поместување:
Студио - 2 + 1;
Апартман со една спална - 2 + 2; 4 + 0;

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на хотелската понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Доплата за апартман со поглед кон планина - 10 € на ден.
 • Дете до 5,99 години години се сместува бесплатно.
 • За дете од 6 до 11,99 години се доплаќа 8 € на ден со вклучен појадок.
 • За дете над 12 години и трето возрасно лице во апартман се доплаќа 23 € на ден со вклучен појадок.
 • За сместување со домашно милениче до 10 кг - се доплаќа 8 € на ден
 • Понудата важи за индивидуални резервации (до 5 соби) и не важи за групни резервации.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на самото место на рецепција во хотелот!
 • Валидност на ваучер: од 23 февруари до 31 март 2021 година.
 • Понудата НЕ важи за официјалните празници.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон : +359 700/152 77; +359 899 97 22 77
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот по телефон :  +359 0700/152 77; +359 899 97 22 77
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апарт Хотел Сирона

41°51'05.0''N 23°23'54.5''E гр. Разлог м. Бетоловото
Тел: +359 ******; +******
Емайл: [email protected]
 

ВИП Понудата е преобезбедена од Апарт Хотел Сирона, Разлог!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 23.02.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.