Одмор крај Разлог - куќа за гости "Долче Вита"

Пакети за наем на луксузна вила за до ШЕСТ лица во Куќа за гости "Долче Вита", РазлогПланинската вила Долче Вита се наоѓа во Разлог во месноста „Беталовото“ во близина на терените за голф. Има 3 спални, секоја со сопствено купатило, пространа дневна соба со голема трпезарија, комплетно опремена кујна, сауна, машина за перење, фен и прекрасна градина со скара и детска игралиште.

ДВOДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 18644 денари (302 €)
Важи за сместување од петок до недела
ВИП ваучерот е за до ШЕСТ лица и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Сауна
 • Градина со скара и детско игралиште
 • Бесплатен паркинг
 • Бесплатен интернет

ПЕТДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 39500 денари (641 €)
Важи за сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за до ШЕСТ лица и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Сауна
 • Градина со скара и детско игралиште
 • Бесплатен паркинг
 • Бесплатен интернет

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 47400 денари (769 €)
ВИП ваучерот е за до ШЕСТ лица и вклучува:

 • Седум ноќевања
 • Сауна
 • Градина со скара и детско игралиште
 • Бесплатен паркинг
 • Бесплатен интернет

Ако сте љубител на спа-искуство, во областа има некои од многуте минерални извори со лековита вода:
Во селото Бања, на 7 км од куќата
Во градот Добриниште, на 15 км од куќата. За љубителите на голфот, Пиринг голф кантри клубот нуди одлични услови. Се наоѓа на 10 минути пешачење од куќата кон планината.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 899 83 33 35.
 • По добивањето потврда за бесплатни датуми и плаќањето на ваучерот, ќе добиете код за пристап до куќата на денот на сместувањето. За да го направите ова, јавете се на: +359 899 83 33 35 или пишете на Вибер.
 • Валидност на ваучер: од 11 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

куќа за гости "Долче Вита"

Тел: +******
email: 
[email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости"Долче Вита"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.06.2021 до 30.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.