Зимски одмор во Разлог - Куќа за гости Свети Никола, Разлог

Еднодневен пакет за наем на луксузен апартман за до четири лица во Куќа за гости Свети Никола, РазлогКуќа за гости „Свети Никола“ се наоѓа во Разлог во близина на центарот на градот. Лесен пристап до лифтот и скијачките патеки на Банско, кои се оддалечени само 5 километри, на исто растојание до живописното село Бања, познато по своите лековити минерални извори.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ лица и вклучува:
(важи за сместување од недела до четврток)

 • Еднo ноќeвање во луксузен апартман
 • Бесплатно користење на сала со скара
 • Бесплатен интернет
 • Кабловска телевизија
 • Централно греење
 • Бесплатен паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 5372 денари (87 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ лица и вклучува:
(важи за сместување во петок и сабота)

 • Еднo ноќeвање во луксузен апартман
 • Бесплатно користење на сала соскара
 • Бесплатен интернет
 • Кабловска телевизија
 • Централно греење
 • Бесплатен паркинг

* Сите наши соби се со капацитет до 4 лица (2 + 2 или 4 возрасни).

Куќата за гости Свети Никола располага со таверна-скара опремена со кујна, камин, електрични апарати, фрижидер, кафемат, караоке и сите неопходни прибори. Капацитетот на таверната-скара е 50 лица и овозможува прослави или дружења за секоја пригода. Удобните апартмани се пространи и луксузно опремени. Обезбедено е централно греење.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за изнајмување апартман за четири лица.
 • Валидност на ваучер: од 17 декември 2021 година до 31 март 2022 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Пред да купите ваучер, побарајте слободни термини на телефон: +359 887/673 759.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 887/673 759.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Свети Никола, Разлог

гр. Разлог, Р. Бугарија
ул. "Браќа Јурукови"  №4
тел. за врска: +359 ******
е-mail: [email protected]
 
 
 
 
ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Къща за гости "Свети Никола", Разлог!
Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 17.12.2021 до 31.03.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.