Oдмор во Разлог на Пирин планина! - Aпарт Хотел Корнелија

Пакети со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Корнелија

Пакети со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Корнелија

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Корнелија

Цена: 1738 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Корнелија

Цена: 4740 ден.
Купете

Петдневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Корнелија

Цена: 7110 ден.
Купете
Валидност 30.09.2021 - 30.11.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1738 ден.ден/ човек
Местоположба Разлог
Купени 8 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете одо 5.99 год. на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 год. сместено на дополнително легло плаќа 13 € на ден.
 • Возрасен сместен на дополнително легло плаќа 20 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 октомври до 30 ноември 2021 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 899/98 55 11 (од 9.00 до 18.00)
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 899/98 55 11 (од 9.00 до 18.00ч)
 • Сместувањето во хотелот е од 14.00 до 23.00 часот, а ослободувањето на собите до 12.00 часот.
 • При помалку од 20 луѓе гости во хотелот, исхраната е по однапред подготвено мени.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Разлог, Р. Бугарија
Тел: +359 899/ 98 55 11
Email: [email protected]
Website: corneliahotel.com

ВИП Понудата е обезбедена од Aпарт Хотел Корнелија

Пакети со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Корнелија

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Корнелија

Цена: 1738 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Корнелија

Цена: 4740 ден.
Купете

Петдневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Корнелија

Цена: 7110 ден.
Купете
Валидност 30.09.2021 - 30.11.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1738 ден.ден/ човек
Местоположба Разлог
Купени 8 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете одо 5.99 год. на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 год. сместено на дополнително легло плаќа 13 € на ден.
 • Возрасен сместен на дополнително легло плаќа 20 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 октомври до 30 ноември 2021 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 899/98 55 11 (од 9.00 до 18.00)
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 899/98 55 11 (од 9.00 до 18.00ч)
 • Сместувањето во хотелот е од 14.00 до 23.00 часот, а ослободувањето на собите до 12.00 часот.
 • При помалку од 20 луѓе гости во хотелот, исхраната е по однапред подготвено мени.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Разлог, Р. Бугарија
Тел: +359 899/ 98 55 11
Email: [email protected]
Website: corneliahotel.com

ВИП Понудата е обезбедена од Aпарт Хотел Корнелија

Повелете во Корнелија Aпарт Хотел за да уживате во чистиот планински воздух од планината Пирин, тишина и релаксирана атмосфера, во комбинација со модерен ентериер и добра услуга.
Сместен во подножјето на Пирин, со уникатна глетка кон Ian Woosnam Golf и планините Рила, Пирин и Родопи, Корнелија Апарт Хотел располага со модерно опремени соби, студиа, едноспални и двоспални апартмани.
Заборавете за секојдневието и стресот во Корнелија СПА со базен со минерална вода, финска сауна, парна бања со цвеќиња и арома терапија и руски туш.
Комплексот располага со пријатен ресторан и лоби бар, каде што ќе се имате можност да пробате вкусни гозби, да релаксираат со топол пијалок или аперитив во рака, и ќе се почувствувате навистина како дома!

Ве очекуваме!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или студио
 • Едно појадок
 • Една вечера
 • Бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода 30 степени
 • Џакузи со минерална вода 35 степени
 • Бесплатно користење на финска сауна и парна бања
 • Бесплатно користење на безжичен интернет во апартманите и заедничките делови на хотелот
 • Надворешен паркинг
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба или студио
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода 30 степени
 • Џакузи со минерална вода 35 степени
 • Бесплатно користење на финска сауна и парна бања
 • Бесплатно користење на безжичен интернет во апартманите и заедничките делови на хотелот
 • Надворешен паркинг
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 7110 денари (115 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба или студио
 • Пет појадоци
 • Пет вечери
 • Бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода 30 степени
 • Џакузи со минерална вода 35 степени
 • Бесплатно користење на финска сауна и парна бања
 • Бесплатно користење на безжичен интернет во апартманите и заедничките делови на хотелот
 • Надворешен паркинг
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

Без разлика дали по игра или прошетка во голф терените, јавање, екстремни планински тури со мотори или велосипеди, посети на историски знаменитости, лековити бањи, Корнелија Спа ќе Ве ве пречека со базен со минерална вода, финска сауна и парна бања со цвеќиња и арома терапија. Комплексот располага со модерно опремени студиа едноспални и двоспални апартмани.
Ние ви нудиме еден прекрасен и незаборавен одмор на атрактивна цена.

Cornelia Golf & Ski & Spa има модерно опремени соби, студиа, едноспални и двоспални апартмани.
Секое студио во Корнелија Хотел е модерно опремено со телевизор,  кујна, опремена бања / WC со туш или када.
Апартманите со една спална соба располагаат со дневна соба со кујна, трпезариска маса и диван. Спалните се модерно опремени со ТV, опремена Бања / WC со туш кабина или када, панорамска тераса.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете одо 5.99 год. на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 год. сместено на дополнително легло плаќа 13 € на ден.
 • Возрасен сместен на дополнително легло плаќа 20 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 октомври до 30 ноември 2021 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 899/98 55 11 (од 9.00 до 18.00)
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 899/98 55 11 (од 9.00 до 18.00ч)
 • Сместувањето во хотелот е од 14.00 до 23.00 часот, а ослободувањето на собите до 12.00 часот.
 • При помалку од 20 луѓе гости во хотелот, исхраната е по однапред подготвено мени.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Aпарт Хотел Корнелија

Гр. Разлог, Р. Бугарија
Тел: +359 899/ 98 55 11
Email: [email protected]
Website: corneliahotel.com

ВИП Понудата е обезбедена од Aпарт Хотел Корнелија

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.09.2021 до 30.11.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.