Oдмор во Разлог на Пирин планина! - Aпарт Хотел Корнелија

Дводневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел КорнелијаПовелете во Корнелија Aпарт Хотел за да уживате во чистиот планински воздух од планината Пирин, тишина и релаксирана атмосфера, во комбинација со модерен ентериер и добра услуга.
Сместен во подножјето на Пирин, со уникатна глетка кон Ian Woosnam Golf и планините Рила, Пирин и Родопи, Корнелија Апарт Хотел располага со модерно опремени соби, студиа, едноспални и двоспални апартмани.
Заборавете за секојдневието и стресот во Корнелија СПА со базен со минерална вода, финска сауна, парна бања со цвеќиња и арома терапија и руски туш.
Комплексот располага со пријатен ресторан и лоби бар, каде што ќе се имате можност да пробате вкусни гозби, да релаксираат со топол пијалок или аперитив во рака, и ќе се почувствувате навистина како дома!

Ве очекуваме!

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4108 денари (66 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба или студио
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода 30 степени
 • Џакузи со минерална вода 35 степени
 • Бесплатно користење на финска сауна и парна бања
 • Бесплатно користење на безжичен интернет во апартманите и заедничките делови на хотелот
 • Надворешен паркинг
 • ДДВ, туристичка такса и осигурување

Без разлика дали по игра или прошетка во голф терените, јавање, екстремни планински тури со мотори или велосипеди, посети на историски знаменитости, лековити бањи, Корнелија Спа ќе Ве ве пречека со базен со минерална вода, финска сауна и парна бања со цвеќиња и арома терапија. Комплексот располага со модерно опремени студиа едноспални и двоспални апартмани.
Ние ви нудиме еден прекрасен и незаборавен одмор на атрактивна цена.

Cornelia Golf & Ski & Spa има модерно опремени соби, студиа, едноспални и двоспални апартмани.
Секое студио во Корнелија Хотел е модерно опремено со телевизор,  кујна, опремена бања / WC со туш или када.
Апартманите со една спална соба располагаат со дневна соба со кујна, трпезариска маса и диван. Спалните се модерно опремени со ТV, опремена Бања / WC со туш кабина или када, панорамска тераса.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете одо 5.99 год. на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 год. сместено на дополнително легло плаќа 30 €.
 • Возрасен сместен на дополнително легло плаќа 40 €.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 23 декември 2021 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 899/98 55 11 (од 9.00 до 18.00)
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 899/98 55 11 (од 9.00 до 18.00ч)
 • Сместувањето во хотелот е од 14.00 до 23.00 часот, а ослободувањето на собите до 12.00 часот.
 • При помалку од 20 луѓе гости во хотелот, исхраната е по однапред подготвено мени.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Aпарт Хотел Корнелија

Гр. Разлог, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Email: [email protected]
Website: corneliahotel.com

ВИП Понудата е обезбедена од Aпарт Хотел Корнелија

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2021 до 23.12.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.