All inclusive во Банско - Хотел Риверсајд****

Еднодневен пакет на база All Inclusive + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба силвер на база All Inclusive + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 1880 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба голд на база All Inclusive + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 2038 ден.
Купете

Еднодневен пакет во семејна соба на база All Inclusive + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 2354 ден.
Купете
Валидност 14.09.2021 - 30.11.2021
Цена на човек/ден 1880.2 - 2354.2 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 50 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 годишна возраст се доплаќа 8 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 15 септември до 30 октомври 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на тел: +359 886 58 15 14.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 886 58 15 14.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Банско, Р. Бугарија
ул. „Глазне” 37
Моб: +359 
886 58 15 14
Е-Mail: [email protected]
Website: www.riversidebansko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - хотел Риверсајд ****

Еднодневен пакет на база All Inclusive + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба силвер на база All Inclusive + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 1880 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба голд на база All Inclusive + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 2038 ден.
Купете

Еднодневен пакет во семејна соба на база All Inclusive + СПА во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 2354 ден.
Купете
Валидност 14.09.2021 - 30.11.2021
Цена на човек/ден 1880.2 - 2354.2 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 50 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 годишна возраст се доплаќа 8 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 15 септември до 30 октомври 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на тел: +359 886 58 15 14.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 886 58 15 14.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Банско, Р. Бугарија
ул. „Глазне” 37
Моб: +359 
886 58 15 14
Е-Mail: [email protected]
Website: www.riversidebansko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - хотел Риверсајд ****

Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и комфор, во добра услуга со насмевка и професионализам. За љубителите на кулинарските искушенија нудиме различни национални и Европски јадења. СПА центарот се протега на површина од 1580 м2. Во него ќе најдете голем топол базен, џакузи, сауна, парна бања и солариум кои во комбинација со различните масажи и третмани ќе помогнат на секој гостин да заборави на стресот и бурното секојдневие.
Хотелот се наоѓа во непосредна близина на центарот на градот и стариот дел на убавото планинско гратче Банско. Основниот ски лифт сe наоѓа на само неколку минути оддалеченост. За Вашиот комфор обезбедуваме бесплатен превоз до ски лифтот во зимската сезона.
Хотелот предлага квалитетна услуга и исклучително пријатна атмосфера.

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: VIP цена: 1880 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба силвер
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Внатрешен базен 28-30степени
 • Сауна
 • Парна бања
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: VIP цена: 2038 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба силвер
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Внатрешен базен 28-30степени
 • Сауна
 • Парна бања
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: VIP цена: 2354 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во семејна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Внатрешен базен 28-30степени
 • Сауна
 • Парна бања
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Туристичка такса

Локацијата на хотелот ви дава можност да ја почувствувате историјата на градот, да се прошетате по автентичните тесни калдрмени улички, како и да ги посетите многубројните традиционални таверни и ресторани. Уникатниот хотелски дизајн и атмосфера, во комбинација со хармонијата и спокојството на градот се совршена комбинација за Вашиот незаборавен престој во Банско.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 годишна возраст се доплаќа 8 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 15 септември до 30 октомври 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на тел: +359 886 58 15 14.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 886 58 15 14.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Риверсајд****

Гр. Банско, Р. Бугарија
ул. „Глазне” 37
Моб: +359 
886 58 15 14
Е-Mail: [email protected]
Website: www.riversidebansko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - хотел Риверсајд ****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.09.2021 до 30.11.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.