Нова година во Банско - Хотел Риверсајд****

Тридневен пакет со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Тридневен пакет со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Изберете пакет

Тридневен пакет во двокреветна соба силвер со појадок и вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 17538 ден.
Купете

Тридневен пакет во двокреветна соба голд со појадок и вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 19118 ден.
Купете

Тридневен пакет во семејна доба со појадок и вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 20698 ден.
Купете
Валидност 29.12.2021 - 04.01.2022
Цена на човек/ден 5846 - 6888.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 годишна возраст се доплаќа 20 € на ден.
 • Трет возрасен плаќа 50% од цената на пакето.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2021г. до 04 jaнуари 2022 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на тел: +359 886 58 15 14.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 886 58 15 14.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Банско, Р. Бугарија
ул. „Глазне” 37
Моб: +359 
886 58 15 14
Е-Mail: [email protected]
Website: www.riversidebansko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - хотел Риверсајд ****

Тридневен пакет со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Изберете пакет

Тридневен пакет во двокреветна соба силвер со појадок и вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 17538 ден.
Купете

Тридневен пакет во двокреветна соба голд со појадок и вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 19118 ден.
Купете

Тридневен пакет во семејна доба со појадок и вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Цена: 20698 ден.
Купете
Валидност 29.12.2021 - 04.01.2022
Цена на човек/ден 5846 - 6888.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 годишна возраст се доплаќа 20 € на ден.
 • Трет возрасен плаќа 50% од цената на пакето.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2021г. до 04 jaнуари 2022 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на тел: +359 886 58 15 14.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 886 58 15 14.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Банско, Р. Бугарија
ул. „Глазне” 37
Моб: +359 
886 58 15 14
Е-Mail: [email protected]
Website: www.riversidebansko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - хотел Риверсајд ****

Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и комфор, во добра услуга со насмевка и професионализам. За љубителите на кулинарските искушенија нудиме различни национални и Европски јадења. СПА центарот се протега на површина од 1580 м2. Во него ќе најдете голем топол базен, џакузи, сауна, парна бања и солариум кои во комбинација со различните масажи и третмани ќе помогнат на секој гостин да заборави на стресот и бурното секојдневие.
Хотелот се наоѓа во непосредна близина на центарот на градот и стариот дел на убавото планинско гратче Банско. Основниот ски лифт сe наоѓа на само неколку минути оддалеченост. За Вашиот комфор обезбедуваме бесплатен превоз до ски лифтот во зимската сезона.
Хотелот предлага квалитетна услуга и исклучително пријатна атмосфера.

ТРИДНЕВЕН  ПАКЕТ: VIP цена: 17583 денари (285 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба СИЛВЕР
 • Три појадоци
 • Три вечери, од кои една празнична Новогодишна вечера на 31 декември
 • Relax Center Riverside: Внатрешен базен, Сауна, Арома сауна, Солна сауна, Парна бања, Амам, релакс зона
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Бесплатен транспорт до жичарницата во Банско
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН  ПАКЕТ: VIP цена: 19118 денари (310 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба ГОЛД
 • Три појадоци
 • Три вечери, од кои една празнична Новогодишна вечера на 31 декември
 • Relax Center Riverside: Внатрешен базен, Сауна, Арома сауна, Солна сауна, Парна бања, Амам, релакс зона
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Бесплатен транспорт до жичарницата во Банско
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН  ПАКЕТ: VIP цена: 20698 денари (336 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во семејна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери, од кои една празнична Новогодишна вечера на 31 декември
 • Relax Center Riverside: Внатрешен базен, Сауна, Арома сауна, Солна сауна, Парна бања, Амам, релакс зона
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Бесплатен транспорт до жичарницата во Банско
 • Туристичка такса

Локацијата на хотелот ви дава можност да ја почувствувате историјата на градот, да се прошетате по автентичните тесни калдрмени улички, како и да ги посетите многубројните традиционални таверни и ресторани. Уникатниот хотелски дизајн и атмосфера, во комбинација со хармонијата и спокојството на градот се совршена комбинација за Вашиот незаборавен престој во Банско.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 годишна возраст се доплаќа 20 € на ден.
 • Трет возрасен плаќа 50% од цената на пакето.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2021г. до 04 jaнуари 2022 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на тел: +359 886 58 15 14.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 886 58 15 14.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Риверсајд****

Гр. Банско, Р. Бугарија
ул. „Глазне” 37
Моб: +359 
886 58 15 14
Е-Mail: [email protected]
Website: www.riversidebansko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - хотел Риверсајд ****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2021 до 04.01.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.