All Inclusive во Банско - Хотел Риверсајд****

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light + СПА во Хотел Риверсајд, БанскоСместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и комфор, во добра услуга со насмевка и професионализам. За љубителите на кулинарските искушенија нудиме различни национални и Европски јадења. СПА центарот се протега на површина од 1580 м2. Во него ќе најдете голем топол базен, џакузи, сауна, парна бања и солариум кои во комбинација со различните масажи и третмани ќе помогнат на секој гостин да заборави на стресот и бурното секојдневие.
Хотелот се наоѓа во непосредна близина на центарот на градот и стариот дел на убавото планинско гратче Банско. Основниот ски лифт сe наоѓа на само неколку минути оддалеченост. За Вашиот комфор обезбедуваме бесплатен превоз до ски лифтот во зимската сезона.
Хотелот предлага квалитетна услуга и исклучително пријатна атмосфера.

ЕДНОДНЕВЕН  ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба 
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Внатрешен базен 
 • Сауна
 • Арома сауна
 • Транспорт до жичарницата
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН  ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Арома сауна
 • Транспорт до жичарницата
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Туристичка такса

Локацијата на хотелот ви дава можност да ја почувствувате историјата на градот, да се прошетате по автентичните тесни калдрмени улички, како и да ги посетите многубројните традиционални таверни и ресторани. Уникатниот хотелски дизајн и атмосфера, во комбинација со хармонијата и спокојството на градот се совршена комбинација за Вашиот незаборавен престој во Банско.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 годишна возраст се доплаќа 15 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 25 € на ден.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 11 март до 31 мај 2022 година.
 • Понудата не важи за Велигденските празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на тел: +359 886 58 15 14.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 886 58 15 14.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Риверсајд****

Гр. Банско, Р. Бугарија
ул. „Глазне” 37
Моб: +359 
******
Е-Mail: [email protected]
Website: www.riversidebansko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - хотел Риверсајд ****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.03.2022 до 31.05.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.