Одмор за двајца во Банско - StayInn Banderitsa Apartments

Еднодневен пакет за двајца во StayINN Banderitsa Apartments, БанскоСместен во подножјето на планината Пирин, StayInn Banderitsa Apartments во Банско ви овозможува да уживате во текот на целата година, со неверојатна панорама, пријатно комбинирани со пријатност и удобност, и послужени со насмевка и професионализам. Апартманите што ги нудиме не се само место за одмор, туку се специјално дизајнирани удобни и елегантни апартмани со шарм и уникатност, во кои сме смислиле многу мали детали што ќе придонесат за ваш совршен престој, без оглед на целта на вашето патување и да ги задоволите потребите и желбите на секој гостин. Тие се модерно опремени и нудат сместување во мир, удобност и пријатност со комплетно нова опрема и сè што ви треба за целосен одмор.
Нашите мобилни администратори се достапни 24 часа на ден.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Пакет за добредојде при сместувањето- 2ч. нес кафе, 2 чај, 1,5 литри шише вода
 • Кујна со фрижидер, решо, прибори и садови
 • Електричен бокал за топла вода, кафемат
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во студио
 • Пакет за добредојде при сместувањето- 2ч. нес кафе, 2 чај, 1,5 литри шише вода
 • Кујна со фрижидер, решо, прибори и садови
 • Електричен бокал за топла вода, кафемат
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Бесплатен шатл до и од ски-лифт - по претходна нарачка
 • Бесплатно складирање за скијање за сопствена опрема за скијање
 • Осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во апартман
 • Пакет за добредојде при сместувањето- 2ч. нес кафе, 2 чај, 1,5 литри шише вода
 • Кујна со фрижидер, решо, прибори и садови
 • Електричен бокал за топла вода, кафемат
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Бесплатен шатл до и од ски-лифт - по претходна нарачка
 • Бесплатно складирање за скијање за сопствена опрема за скијање
 • Осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

StayInn Banderitsa Апартманите се наоѓаат во близина на центарот на градот / 3 минути пешачење / и стариот дел на живописното планинско одморалиште Банско. Главниот ски-лифт е оддалечен само неколку минути. За ваша удобност има обезбеден  бесплатен шатл до ски-лифтот во текот на зимската сезона.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања за викенд.
 • Првото дете до 11,99 години се сместува бесплатно на софа во студио / апартман.
 • Второ дете до 11,99 години, сместено во апартман доплаќа 15 € на ден.
 • За дете над 12 години или трет возрасен се доплаќа 20 € на ден.
 • Доплата за рано пријавување 5  со претходно барање при резервација на просторијата.
 • Доплата за доцно ослободување 5  на час.
 • Откажување или промена на резервацијата е можно до 7 дена пред датумот на сместување.
 • По овој период, износите на резервацијата не се враќаат и ваучерот се рачуна како искористен.
 • Пристигнатите гости не можат да го вратат ваучерот и да го користат за друг датум.
 • Домашни миленици до 10 кг се дозволени. со доплата од 5 € дневно.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 05 март 2023 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни место на тел: +359 896 100 199 или на е-пошта: [email protected]
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 896 100 199 или на е-пошта: [email protected]
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

StayInn Banderitsa Apartments

StayInn Banderitsa Apartments
Гр. Банско, Р. Бугарија
кв.Глазне, ул. „Места” 33
Моб: +359 ******
Е-Mail: [email protected]

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашот партнер - апартаменти StayInn Banderitsa!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2023 до 05.03.2023

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.