Еко одмор во Паталеница - Комплекс Флора

Еднодневен пакет за наем на куќа во Еко Комплекс ФлораКомплекс Флора се наоѓа во селото Паталеница, на 50 километри од градот Пловдив. Близу до Комплекс Флора се наоѓа културно-историскиот споменик - црквата "Св. Димитар" од 12 век. Комплексот располага со пријатни соби за вашиот одмор, пријатно место за одмор, каде може да уживате со пријателите во пријатна музика, да погледнете во срцето на планината Родопи.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 14220 денари (230 €)
ВИП ваучерот е за наем на куќа за до десет лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Сауна
 • Клима, кабловска телевизија, локално парно
 • Трпезарија за до 40 души
 • Безжичен интернет
 • Обезбедуван паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 22752 денари (369 €)
ВИП ваучерот е за наем на куќа за до шеснаесет лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Сауна
 • Клима, кабловска телевизија, локално парно
 • Трпезарија за до 40 души
 • Безжичен интернет
 • Обезбедуван паркинг
 • Туристичка такса

Ресторан Флора е посебно место каде што може да поминуваат повеќе време со семејството и пријателите во пријатна атмосфера, да се забавувате и да потанцувате. .
Во СПА зоната секој може да се опушти и ослободи од наталожениот стрес. СПА центарот се состои од џакузи, инфрацрвена сауна, сала за релаксација, масажи и внатрешен базен за релаксација. Во внатрешниот базен температурата на водата е 35 - 36 степени, загреана и омекната преку соларен и еко-пелетен систем.

ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРОМОТИВНИ УСЛУГИ од хотелот: се нарачуваат  заедно со резервацијата или на рецепција при сместување, плаќа на лице место:

 • Две комплетни масажи, во времетраење од 60 минути на цената на една сеопфатна масажа- по 15 € за еден масажа
 • Две делумни масажати, во времетраење од 30 минути на цената на една делумна масажа- по 10 € за една сеопфатн масажа
 • Романтична вечер за двама- во Релакс центар со џакузи, на свеќи, маса за двајца, шампањ, овошје, соодветна музика- до 2 часа индивидуално во парови по 22 часот – 15 € - нарачка при резервацијата
 • Јавање коњи / прошетка во планината- 10 € за еден час на човек
 • Посета споменици на културата или манастир Св Петар и Павле
 • Користење на наргиле-5 €

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 21 февруари до 30 јуни 2022 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/08 51 54.
 • Сместување после 14:00 часот.
 • Напуштање до 12:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Флора

Еко Комплекс "Флора"
Област Пазарџик, Пловдив - Р. Бугарија
С. Паталеница
Моб: +359 ******
E-mail:
[email protected]
Facebook: Еко Комплекс Флора
Website: www.flora-eco.com

ВИП Понудата е обезбедена од Еко Комплекс "Флора"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.02.2022 до 30.06.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.