Одмор во Сандански - Семеен Хотел Аџев Ан

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Аџев Ан, СанданскиСемеен Хотел "Аџев ан" е лоциран во почетниот дел на градот Сандански на обиколницата која води кон центарот на градот. Во непосредна близина  до хотелот поминува главниот пат Е79, кој ги поврзува Бугарија и Грција. Ова одредува исклучително поволна стратешка поставеност на хотелот за туристите кои се на поминување. Хотел "Аџев ан" е изграден во традиционален самобитен стил, иновативен и единствен за градот Сандански.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучера е за ЕДИН човек и включва:   

 • Една ноќевање
 • Еден појадок
 • Бесплатно користење на парна бања и сауна
 • Паркинг 
 • БОНУС: 15% попуст на услугите во велнес центарот
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет


 

За сместување на своите гости хотел Аџев ан - Сандански нуди 16 удобно опремени двокреветни соби, 3 студиа и 2 апартмани. Собите се со живописен поглед кон Пирин планина.
Во секоја соба ќе видите слики од бугарски преродбенски уметници, кои го насликале животот, фолклорот и самобитот на народот, неговите манастири и архитектонски споменици.
Овие дела ќе ви исполнат  духовно, враќајќи ви назад во времето.

За релаксација на своите гости хотел Аджев Хан - Сандански нуди различни видови масажи, СПА процедури и терапии, парна бања, џакузи.
А за најмладите има детско катче и просторија за игри.
Хотел Аџев ан - располага со специјалист за рачна и кинезетерапия, како врши лекување и превенција на: дископатија, плексити, артритис, артроза, посттрауматолошки болести.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред датата на изминување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • За единечно сместување се доплаќа 14 € на ден.
 • Дете до 5.99 год. се сместува бесплатно.
 • Дете од 5 до 12 год. на дополнително легло доплаќа 50% од цената на Ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 13 февруари до 30 април 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 746 9 00 00; +359 898/ 20 30 81, +359 892/ 23 46 62.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 746 9 00 00; +359 898/ 20 30 81, +359 892/ 23 46 62.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Аџев Ан

Хотел "Аджев Хан"
Гр.Сандански
Ул. Стефан Стамболов №51
(околовръстен път) 
Тел: ******
Моб: ****** 
Моб: ****** 
E-mail: [email protected]

Website: www.adjevhan.com
Facebook: Семеен хотел Аджев хан

Офертата е предоставена от Семеен Хотел "Аджев Хан"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.02.2019 до 30.04.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.