СПА релаксација во Сандански - СПА Хотел Свети Никола

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во СПА Хотел Свети Никола, СанданскиВо подножјето на Пирин планина, во идеалниот  центар на градот Сандански се наоѓа СПА Хотел "Свети Никола" - комплетно реновиран, нуди максимална удобност и комфор на своите гости. Суптилниот  и елегантен стил се дел од ентериерот на 63 двокреветни, 21 еднечни соби и 7 апартмани. За релаксација, здравјето и убавината на гостите на хотелот се грижи искусен тим на СПА и фитнес центарот и салонот за убавина.
 

ДВОДНЕВEН СПА ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА СОБА: ВИП цена: 3760 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Два појадоци на шведска маса
 • Две вечери на сет мени во класичен ресторан (од 19 до 21 часот)
 • Користење на СПА центар со внатрешен базен со минерална вода и џакузи кон него
 • Римска бања
 • Солна соба
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Обезбедуван паркинг

ДВОДНЕВЕН СПА ПАКЕТ ВО КЛАСИЧНА СОБА:  ВИП цена: 5024 денари (81 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна класична соба
 • Два појадоци на шведска маса
 • Две вечери на сет мени во класичен ресторан (од 19 до 21 часот)
 • Користење на СПА центар со внатрешен базен со минерална вода и џакузи кон него
 • Римска бања
 • Солна соба
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Обезбедуван паркинг

ТРИДНЕВЕН СПА ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА СОБА: ВИП цена: 5641 денар (91 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Три појадоци на шведска маса
 • Три вечери на сет мени во класичен ресторан (од 19 до 21 часот)
 • Користење на СПА центар со внатрешен базен со минерална вода и џакузи кон него
 • Римска бања
 • Солна соба
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Обезбедуван паркинг

ТРИДНЕВЕН СПА ПАКЕТ ВО КЛАСИЧНА СОБА: ВИП цена: 7536 денари (122 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна класична соба
 • Три појадоци на шведска маса
 • Три вечери на сет мени во класичен ресторан (од 19 до 21 часот)
 • Користење на СПА центар со внатрешен базен со минерална вода
 • Римска бања
 • Солна соба
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Обезбедуван паркинг

Добриот вкус и расположение на посетителите на СПА хотел "Свети Никола" се приоритет на нашите: класичен ресторан, снек бар со вински салон и тераса, медитерански ресторан Пломари, пијано бар, казино.
За најмалите посетители хотелот нуди детско катче.
Хотелот се напојува со хипертермална минерална вода - 75 ° С од сонда  №6 ХГ од каптиран природен извор KEU№8 / дозвола №003613 /25.04.2005г./.
Водата се препорачува за третман на болести на локомоторниот апарат, респираторни заболувања, заболувања на периферниот нервен систем.
Сместување СПА хотел "Свети Никола" располага со 63 двокреветни, 21 еднокреветни соби и 7 апартмани, од кои еден луксузен со џакузи.
Сите соби и апартмани се стилски опремени опремени со телевизор со кабловска телевизија, телефон со директен пристап, фрижидер со мини бар, безжичен интернет, централна климатизација, климатизација, бања.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Децата до 3,99 год. се сместуваат бесплатно и не користат никакви услуги.
 • Деца од 4 до 12 год. или трети возрасен на дополнително легло - се плаќа 10 € на ден на рецепцијата на хотелот / ноќевање со појадок /
 • Поради малата квадратура на просториите не препорачуваме сместување на дополнително легло.
 • Валидност на ваучер: од 08 до 28 февруари 2019 година.
 • Понудата не важи за датите 14 и 15 февруари 2019 год.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 746/33 035; +359 887/80 31 95.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 746/33 035; +359 887/80 31 95.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Свети Никола

СПА Хотел "Св. Никола"
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Македониja №1

Моб: +359 ******
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: www.hotelsvetinikola.com


ВИП Понудата е обезбедена од СПА Хотел "Св. Никола" Гр.Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.02.2019 до 28.02.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.