Одмор во Сандански - Бутиков хотел Офир, Сандански

Еднодневен пакет со појадок во хотел Офир, СанданскиХотел Офир - Сандански се наоѓа на 1 км од центарот на Сандански на патот до селото Поленица и нуди неверојатен поглед, мир и тишина. Комбинацијата на конкурентни цени, практичноста и прекрасната локација го прават хотелот омилено и посакувано место за семеен или спа одмор.

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3002 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА 
возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3476 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за тројца возрасни или за двајца возрасни и две деца до 14 год. и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • ​Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4266 денари (69 €)
ВИП ваучерот е за тројца возрасни или за двајца возрасни и две деца до 14 год. и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • ​Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

* Двокреветна соба - двајца возрасни
* Студио - 3 возрасни или 2 возрасни + 2 деца до 14 години
* Апартман- 3 возрасни или 2 возрасни + 2 деца до 14 години

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цената е за изнајмување просторија за едно ноќевање.
 • Доплата за сместување во Студио Лукс - 10 €.
 • Максимален капацитет на студио, студио лукс и еднособен апартман - 2 возрасни + 2 деца до 14 години или 3 возрасни.
 • Максимален капацитет на двособен апартман - 5 возрасни или 4 возрасни + 2 деца или 2 возрасни + 3 деца.
 • Валидност на ваучер: од 24 септември до 20 декември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 893 326 200 или преку е-пошта: [email protected].
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 893 326 200 или на е-пошта: [email protected].
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутиков хотел Офир, Сандански

Бутик хотел Офир, Сандански
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Младост 1
Тел.: +******
Тел.: +******
E-mail: [email protected]
Website: www.ofir-bg.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Бутик хотел Офир, Сандански!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.09.2020 до 20.12.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.