Летување на Црно море во Черноморец - Семеен хотел Бел Хаус***

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Семеен хотел Бел Хаус***, ЧерноморецСемеен хотел Бел хаус е лоциран во малото туристичко место Черноморец, мал град со можности за пријатен и мирен одмор, но исто така и исполнет со многу забава. Овде можете да најдете голем број на кафулиња, ресторани и дискотеки за сечиј вкус и стил.
Во непосредна близина на морето, опкружен со зелена и цветна градина, семеен хотел Бел хаус е одличен избор за вашето летување на Црно море.
Гостопримливите домаќини ќе ве пречекаат во простории дизајнирани во романтичен и тропски стил.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 569 денари (9 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Климатизација
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 727 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Климатизација
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Секоја соба располага со телевизор, пристап до интернет, фрижидер и бања со туш кабина.
Во зелената градина се одвоени 2 катчиња за одмор и релаксација, одлично место за почеток на денот со чаша кафе или освежувачки пијалок за топлите, летни вечери.

Климатизирани соби се со дрвен под, кабловска телевизија, бања и балкон. Некои соби се со морска панорама и телевизор со рамен екран, а други се со дополнителна бања.

Можете да ги уживате во градината на Bellehouse која нуди простор за седење и детско игралиште. Во заедничкиот дневен престој има DVD плеер. До хотелот има општествен паркинг, а на барање можеме да предложиме трансфер од и до аеродром Бургас.

Локалната автобуска станица е на 8 минути пешачење. Созопол е на 8 километри од хотелот, а Бургас е на 24 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 2 до 12 години, сместени на самостојно легло се доплаќа 4 € на рецепцијата во хотелот.
 • Трет возрасен доплаќа сума во износ на ваучерот на рецепцијата во хотелот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 05 до 30 јуни 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 897/89 01 57.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 897/89 01 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Бел Хаус***

Гр. Черноморец, Р. Бугарија
Ул. Димо Николов 18
E-mail: [email protected]
Моб: +359 ******
Website: www.bellehouse.eu

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Семеен хотел Бел Хаус***, Черноморец!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.06.2019 до 30.06.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.